Dergimize Grafiker Arıyoruz (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Dergimize Grafiker Arıyoruz (İstanbul) Sponsorlu Bağlantılar Aylık yayınlanan dergimize, dergi deneyimi olan, tasarım programlarına, tasarım ve baskı sürecine hakim, tercihen web tasarımından da anlayan grafiker aranmaktadır. Maaş + sigorta. İstanbul'da ikamet etme şartı var, ...

cerencitir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cerencitir

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya18

Alt 18-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık yayınlanan dergimize, dergi deneyimi olan, tasarım programlarına, tasarım ve baskı sürecine hakim, tercihen web tasarımından da anlayan grafiker aranmaktadır.

Maaş + sigorta. İstanbul'da ikamet etme şartı var, ofiste çalışacak birine ihtiyaç duyuyoruz. İlgilenen arkadaşlar CV'lerini ********* adresine yollayabilirler.

Ceren ÇITIR
Fotoğraf Editörü
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dergimize Grafiker Arıyoruz (İstanbul) veya Dergimize Grafiker Arıyoruz (İstanbul)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2010 #3
Mail adresinize cv ve çalışmaları gönderdim.
Olumlu ya da olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim...

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 20-10-2010 #4
aylık haber dergisi tecrübem var 37 sayı
web tasarımı da bliyorum
garfield isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garfield(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2010 #5
merhaba sektörel dergi deneyimim var corel photoshop kullanıcısıyım *********