derginin moda sayfası için acil yardım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - derginin moda sayfası için acil yardım ...

hndcl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hndcl

Öğrenci (Diğer) / İzmir

ünlem

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

moda tasarım 2. sınıf öğrencisiyim ve bir derginin moda sayfasını üstlendim fakat henüz 1. sınıfı yenı bıtırdıgım için program bilgim yok.. moda sayfasında çok uzun olmayan bir yazı ve resimlerin olması gerekiyor.. ilk önce polyvore adlı siteden yazıma çok uygun kombinler yaptım ama çözünürlükleri çok az geldi.. fotografların da png olması gerekiyor. nasıl yapabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim.. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cagriktk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Google dan modayla alakalı herhangi bir sey yazarsan, bi de görsel kısmında min.4 megapix. yaparsan belki sonuca ulasabilirsin. tabii fotograf çözünürlügune dikkat etmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 06-09-2011 #3
moda tasarım 2. sınıf öğrencisiyim ve bir derginin moda sayfasını üstlendim fakat henüz 1. sınıfı yenı bıtırdıgım için program bilgim yok.. moda sayfasında çok uzun olmayan bir yazı ve resimlerin olması gerekiyor.. ilk önce polyvore adlı siteden yazıma çok uygun kombinler yaptım ama çözünürlükleri çok az geldi.. fotografların da png olması gerekiyor. nasıl yapabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim.. :smile:
hangi programları yada programı kullanıyorsun? dergi tasarımında genelde indesign kullanılır. anladığım kadarıyla bir kaç sayfalık bir konu olacak. hayali bir marka belirle ve uygun fotoğraflar bul. derginin sayfa şablonuna göre düzenlemeni yap.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dergi, dergi hazirlamak ders, dergi iceriginin resmi, moda, moda dergi reklam