Deri etiket tasarım?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Deri etiket tasarım? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar broşür katalog logo vs tasarımları uyguladım. Şunu merak ediyorum. Tekstil sektöründe örneğin kot pantolonların arkasına deri etiket tasarımları yapılıyor. Düz yada kabartmalı. Bunlar photoshop ...

Deri etiket tasarım?
korqmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korqmaz

Grafiker / İstanbul

Deri etiket tasarım?

Alt 19-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar broşür katalog logo vs tasarımları uyguladım. Şunu merak ediyorum. Tekstil sektöründe örneğin kot pantolonların arkasına deri etiket tasarımları yapılıyor. Düz yada kabartmalı. Bunlar photoshop freehand ai vs de mi uygulanıyor? Eğer o şekildeyse bu tasarımları uygulayıp baskıya gönderirken dikkat edilecek ekstra noktalar varmı? Renk ayrımı vs olayları uygulanıyormu.. Sitede araştırdım da pek aydınlanamadım. Bilgilendirecek olan varsa şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

errooyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

errooyy

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baskıları renk ayrımını cızım programlarında ayarlarsın
goruntuyu photoshopta
Bu mesajdan alıntı yap