"Derman Elektrik" kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - "Derman Elektrik" kartvizit çalışması ...

webdesigner57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesigner57(31)

Grafiker / Sinop

Alt 01-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir diğer kartvizit çalışmam, yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ormankibari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ormankibari

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
....bir musteri gozuyle bakayım dedim...diğer, sıradan kartvizitler arasında kaybolur bence...bir ayrıcalıgı yok...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 07-10-2010 #3
Sinop ta olduğunu düşünerek şunu demeliyim. Öncelikle tasarımın vasat ancak 3 büyük şehir haricindeki gelen tasarımlar ile karşılaştırdığımda diğer işlerin biraz daha öne geçiyor. Uğraştığını ve bu işi yeni yapmaya başladığını hissediyorum. Muhtemelen bu kart işi için bile sana şunu koy bunu ko priz koy elektrik resmi koy diyerek. 5x8 cm lik alana el ilanı sığdırıyorlardır. Sana aklında olsa bile tasarımı koyacak alan bırakmazlar. Bende yaşıyorum bu durumu bazen. Müşteriden fikir almak istediğimde yanlış anlıyorlar. Bu gün yaşadım örneğini ama kibarca dedim. Siz sadece bilgileri verin ben halledeceğim dedim. Adam beni yarın zorlayacak ama kendi aklımdaki tasarımı yapacağım "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-10-2010 #4
Sinop ta olduğunu düşünerek şunu demeliyim. Öncelikle tasarımın vasat ancak 3 büyük şehir haricindeki gelen tasarımlar ile karşılaştırdığımda diğer işlerin biraz daha öne geçiyor. Uğraştığını ve bu işi yeni yapmaya başladığını hissediyorum. Muhtemelen bu kart işi için bile sana şunu koy bunu ko priz koy elektrik resmi koy diyerek. 5x8 cm lik alana el ilanı sığdırıyorlardır. Sana aklında olsa bile tasarımı koyacak alan bırakmazlar. Bende yaşıyorum bu durumu bazen. Müşteriden fikir almak istediğimde yanlış anlıyorlar. Bu gün yaşadım örneğini ama kibarca dedim. Siz sadece bilgileri verin ben halledeceğim dedim. Adam beni yarın zorlayacak ama kendi aklımdaki tasarımı yapacağım "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Kesinlikle haklısınız.
Müşteri bir taşla iki kuş vurma derdinde "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Hem kartvizit hem el ilanı "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Grafiker arkadaşımız belki buna zorlanmıştır ama böyle kartvizit olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 08-10-2010 #5
Kesinlikle haklısınız.
Müşteri bir taşla iki kuş vurma derdinde "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Hem kartvizit hem el ilanı "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
Grafiker arkadaşımız belki buna zorlanmıştır ama böyle kartvizit olmaz.

Bakalım bu gün bir broşür tasarımım var ve müşteri zorlu "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
öğlen 1 e kadar eline taslak vereceğim dua edin beğensin :P
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 08-10-2010 #6
bi kartvizit için cok karışık çalışılmış.ama konuya yönelik olması bakımından güzel..kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
webdesigner57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesigner57(31)

Grafiker / Sinop

Alt 08-10-2010 #7
arixira ve Nihat Baysal arkadaşlarıma katılıyorum bende kartvizitlerin sade ve anlaşılır olmasından yanayım ama gelin görünki bunu müşteriye anlatın, üstelik müşteriye yol göstermeme ve yardımcı olmama rağmen onlar bu işi kendi görmek istedikleri gibi ve kendi işlerine geldiği gibi görünmesini istiyorlar ve bu konudada maalesef yapacak birşey kalmıyor...

arixira "Uğraştığını ve bu işi yeni yapmaya başladığını hissediyorum" sözünüzün "uğraştığınız" kısmına katılıyorum ancak "bu işi yeni yapmaya başladığınızı hissediyorum" yargınıza katılmadığımı sölemek istiyorum, bu işi (şuanda yapmış olduğum iş olmasada) yaklaşık 4 seneden beri yapmaktayım, tasarımların vasat olduğu konusunda birşey diyemem sizin görüşünüz yüksek derecede saygı duyarım, ama inanın ilimizdede bu işi layıkıyla yapan yani diğer 3 büyük şehirle yarışacak derecede çalışan arkadaşlarımız var bence Sinop'ta hiç yabana atılacak bir şehir değil bu konuda, değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 08-10-2010 #8
valla süper olmuş tam elazığ işi gibi her şey var müşteri el ilanını çıkarmış aradan bide bu kartın arka yüzü varmı "Derman Elektrik" kartvizit çalışması)))
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 08-10-2010 #9
demek ki 6. hissim yarımmış :P
Bu mesajdan alıntı yap
blackslope isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 12-10-2010 #10
Türk milletindeki kartvizite resim koyma merağına hasta oluyorum "Derman Elektrik" kartvizit çalışması
benden kartvizite yaptığı iş ile alakalı resim koymamı isteyen müşterilerimin işlerini yapmıyorum artık ki o dereceye getirdiler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları