Derneğimiz adına bir logo çalışması yapacağım fikirlerinizi bekliyorum

Logo Tasarımları - Derneğimiz adına bir logo çalışması yapacağım fikirlerinizi bekliyorum ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba UGAB (Uluslararası genç aktivis birliği) adında yeni kurulacak olan derneğimiz adına bir çalışma yapmak istiyorum ancak aklıma çok fazla kreatif fikirler gelmedi size danışmak istedim.Dernek dünya çapındaki genç aktivistlerin birleşerek rusyanın başta Çeçenistan olmak üzere tüm Kafkasyada yapmış olduğu soykırım ve baskıları dünya kamouyna duyurmak ve insanları bilinçlendirmek adına kurulacak.Dünyanın çeşitli ülkelerinde temsilcilerimiz olduğundan logo çalışması her milletten ve her inançtan insanları kapsaması ve adaleti temsil etmesi ancak sonuç itibariyle yapılan bir haksızlığa karşı kurulmuş bir oluşumu simgelemesi gerekiyor.Ayrıca çalışma gençlere yönelik bir çalışma olmalı çünkü isimdende anlaşılacağı gibi oluşum gençleri kapsıyor.Logo çalışmasını ileriki zamanda kıyafetler üzerinde uygulayacağımız için biraz daha önem kazanıyor Derneğimiz adına bir logo çalışması yapacağım fikirlerinizi bekliyorum
Aklıma gelen fikirler biraz klişe olduğundan size danışmak istiyorum.Yakında derneğimizin web sitesi açılacağından ve buradan bilgi alabilecek olmanızdan dolayı bu isteğimi ticari amaçla yapmadığımı anlarsınız.

Önemli Not : Bu istek ticari amaçlı değildir sizden fikirlerinizi rica ediyorum.Zira derneğin kurucusu zaten ben olduğumdan ve çalışmayı ben yapacağımdan (sadece fikir istediğimden) bir art niyet taşımıyor.Çalışmada özel olarak yardımcı olmak isteyen gönüllü arkadaşlar olabilir PM yoluyla irtibat kurmaları beni çok sevindirir (ZİRA MSN ADRESİ VS PAYLAŞIMLAR YASAK OLACAĞI DÜŞÜNCESİYLE VERMİYORUM EĞER YASAK DEĞİLSE MESAJI EDİTLERİM)

Umarım kurallara aykırı değildir çünkü gerçekten bunu ticari amaçlı istemiyorum ve bunu kanıtlayabilirim.

Şimdiden olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Renkli Günler dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları