Dernek İçin Yaptığım Logo Çankırı Yapraklı Kırzeyve Köyü

Logo Tasarımları - Dernek İçin Yaptığım Logo Çankırı Yapraklı Kırzeyve Köyü Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bana kalsa daha değişik birşeyler yapıyordum ki müşterielr bunu beğendi bir bakın işte fena değil.....

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana kalsa daha değişik birşeyler yapıyordum ki müşterielr bunu beğendi bir bakın işte fena değil..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
müşteri beğendiyse sorun yok.. emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-08-2008 #3
tşkler... dediğin doğru Dernek İçin Yaptığım Logo Çankırı Yapraklı Kırzeyve Köyü
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #4
logo çalışmalarında böyle bir resim kullanılmaz:smile: resim küçüldügünde görüntünün nasıl olucagını düşünmelisiniz logo çalışmaları sade ve anlaşılır olmalı buçalışmada anlaşılan birşey yok yazı bile okunmuyor
bu logo siyah beyazda basılıcak bunlarıda düşünmelisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-08-2008 #5
bu logoyu bayrak için yaptım resme tıklarsanız görüntü gayet net. Bayrak üzerinde okunurluğu ve görüntü iyiydi. bir de acdsee ile 8000 x 10000 pixel görüntüyü 800 x 1000 yapınca biraz görüntüde hafif bozulma oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #6
bu logoyu bayrak için yaptım resme tıklarsanız görüntü gayet net. Bayrak üzerinde okunurluğu ve görüntü iyiydi. bir de acdsee ile 8000 x 10000 pixel görüntüyü 800 x 1000 yapınca biraz görüntüde hafif bozulma oldu.
casmin arkadaşımız güzel bir konuya değinmiş ama sen sanıyorum o kısmı tam anlamamışsın dostum, olay yeri geldiğinde senin bu logoyu çok küçük boyutlarda da kullanman gerektiği ile alakalı, mesela web sitesine yerleştirileceği zaman şuan ki görünür halinden 5-6 kat küçük belki daha da küçük bir halde kullanmanız gerekecek, ya da bir footer da imza olarak kullandığınız da hepten küçük olacak, o zaman "geliştirme yardımlaşma.." yazısı zaten okunmayacağı gibi derneğinin adının okunması da alabildiğine zor olacak..

bir diğer konuda, logoda fotoğraf kullanımı, bu yanlış bir tercih aslında, logo hadiseyi anlatır ama köyün fotoğrafını koymaya gerek yok Dernek İçin Yaptığım Logo Çankırı Yapraklı Kırzeyve Köyü

sevgi ve saygılar.. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #7
bu logoyu sadece bayrakdamı kullanıcaksınız?
bayrak içinmi logo yaptın ?
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2008 #8
Elimden geldiğince olumlu olmaya çalışacağım ama açıkçası böyle bir logo örneği daha önce görmedim.Ayrıca logoda resim kullanıldığında ne gibi sorunlarla karşılaşılacağına da arkadaşlar tarafından değinilmiş.
Birde ben bu "müşteri beğendi" cümlesine tamamen katılmıyorum.Yani müşteriye bir şey sunarsın oda beğenir.Sonuçta yapılan çalışma tasarımcıya aittir ve arkasında da durabilmelidir.Yapılan yorumlardan iyi sonuçlar çıkarmanızı tavsiye ederim.Biraz örnekleri incelemelisiniz.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #9
müşterinin bunu beğendiğine inanamıyorum seninde müşteriye böyle bir çalışma verdiğine inanamıyorm resm var sadece:s
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2008 #10
müşterinin bunu beğendiğine inanamıyorum seninde müşteriye böyle bir çalışma verdiğine inanamıyorm resm var sadece:s
Bende bunu buraya logo diye gönderen arkadaşın burda ne işi var diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dernek, icin, logo, yaptığım