Dernek logo

Logo Tasarımları - Dernek logo ...

Dernek logo
aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Dernek logo

Alt 02-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bi çok logo çalıştım ama dernek logo çalışmasını ilk defa yapıorum olması gerekenler ve olmaması gerekenleri bana sölerseniz çok sevinirim
Dernek logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence çok şık olmuş, ellerine sağlık. Belki okunurluluğu açısından "BADEMLİ KÖYÜ" yazısını biraz daha koyu bir renk ile yazabilirsin... Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #3
teşekkür ederim dernek logolarında her hangi bi koşul varmıdır şu olmaz bu olur şöle yapmanız yasak böle yasak vs. gibi
daha sonra durduk yere ceza almıyımDernek logo
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #4
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelince CMYK modunda sanırım yeşil renkteki ton daha koyuydu. RGB ye çevirince sırıttı? Ben bu izlenimi aldım. Eğer CMYK da da aynı yeşil renk mevcutsa benim taysiyem biraz daha koyu renk kullanmanızdan yana olacak. Onun dışında gayet hoş olmuş bence.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #5
teşekkür ederim dernek logolarında her hangi bi koşul varmıdır şu olmaz bu olur şöle yapmanız yasak böle yasak vs. gibi
daha sonra durduk yere ceza almıyımDernek logo
benim bildiğim kadarı ile bu şekilde koşullar yok, en azından herhangi bir koşul bile olsa sanırım logonda bunları delecek herhangi birşey yok, yine de diğer arkadaşların cevaplarını da beklemeni tavsiye ederim... meraktır, ne cezası bu Dernek logo)
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(32)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-10-2008 #6
Arkadaşların yorumlarına katılıyorum...Gayet başarılı duruyor..Mevlana bütün olguları karşılamış...
Bademli Köyü yazısının rengi bencede biraz daha koyu olabilirdi...
Dernek logolarında genellikle derneğin kuruluş tarihi yer alır...Ancak şart değil...Dediğim gibi sadece yaygın bir genelleme...
Kolay gelsin...İyi bayramlar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #7
hepinize teker teker teşekkür ederim yorumlarınız için. Yeşil rengi biraz daha koyulaştırıcağım.
Bu mesajdan alıntı yap
AlpaslanCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlpaslanCelik

Grafiker / Bayburt

Alt 02-10-2008 #8
vectorler arasında karışıklıklar var baskıda sorun yaşayabilirsin birazdaha sadeleştir onun haricinde herşey gayet başarılı tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #9
çok sorun değil web sitesine koyacağım için no problem Dernek logo teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 03-10-2008 #10
öncelikle ellerine sağlık genel anlamda başarılı. Arka fon ile bademli köyü yazısı aynı renk olmuş bence birinden birini değiştir, ki arkadaşların yorumlarınada katılıyorum bademli köyü yazısını değiştirdiğin zaman daha okunaklı olacaktır. sağ altta duran vektör baskıda sorun çıkartacak gibi geldi bana ve çok siyah dikkati üzerine çekiyo,gerçi sadece nette kullanılacağını sölüyorsun ama bence biraz fazla siyah geldi. emeğine sağlık arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
dernek, logo