Ders istek ve bilgi paylaşımı başlığı

After Effects - Ders istek ve bilgi paylaşımı başlığı ...

firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, ae ye yeni başlayanlar veya tüm seviyelerde bulunanlar. Buradan isteklere cevap verelim;

1. ders isteği
2. Bilgi paylaşımı
3. Meteryal istek
4. Mini yarışmalar ( bir obje belirlenim onla ilgili , animasyon, kısa video vs. )

Sitemizde ders konusunda yardımcı olan arkadaş az, buna karşın istekli olan arkadaşlar mevcut. Grafikerler.net in ae üzerindeki etkililiği artsın istiyoruz. Lütfen destek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sihirbaz 35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 29-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende bir cok bilgi paylaşılsın istiyorum Ders istek ve bilgi paylaşımı başlığı
Bu mesajdan alıntı yap
alim bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alim bey

Grafiker / Çankırı

Alt 31-03-2011 #3
evet kesinlikle iyi bir fikir hemen açılısı yapmak istiyorum muzzle flash efekti ni nasıl edinebilirim
Bu mesajdan alıntı yap

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-04-2011 #4
Sıcak sıcak upload edip size servis ediyorum. Buyrun.

Muzzle_Flashes.rar
Bu mesajdan alıntı yap

alim bey

Grafiker / Çankırı

Alt 01-04-2011 #5
cok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetevin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetevin

Hiç Biri / Niğde

Alt 02-04-2011 #6
Arkadaşlar, ae ye yeni başlayanlar veya tüm seviyelerde bulunanlar. Buradan isteklere cevap verelim;

1. ders isteği
2. Bilgi paylaşımı
3. Meteryal istek
4. Mini yarışmalar ( bir obje belirlenim onla ilgili , animasyon, kısa video vs. )

Sitemizde ders konusunda yardımcı olan arkadaş az, buna karşın istekli olan arkadaşlar mevcut. Grafikerler.net in ae üzerindeki etkililiği artsın istiyoruz. Lütfen destek.
Haklısın kardeş sana katılıyorum.AE sayfalarını gösteriş alanı olarak değilde paylaşım,iletişim,yardım ve destek merkezi olarak da görmek istiyoruz.Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

alim bey

Grafiker / Çankırı

Alt 03-04-2011 #7
Ahmet evin abiye katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
aLakasIz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLakasIz

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-07-2011 #8
İst Üni. İletişim "yeni" mezunuyum. Ekmek alacak kadar Edius çay demleyecek kadar Premiere nefes aldıracak kadar Audition biliyorum. Benzetmelerden farkettiğiniz üzere bilgimle ancak karın tokluğuna çalışabilirim. After Effect'te sıfırdan Edius'ta başlangıç seviyesinden tekrar başlıcam. After Effect konusunda ben de bilgilerden faydalanmak isterim. Yaklaşık 1 saattir A.E başlığına bakıyorum bilgiden ziyade nasıl yapmışım başlıkları gördüm sık sık. Görsel vs anlatımlara ve paylaşımlara başvursak çok daha iyi olacağı kanaatindeyim. ( Haddimi aştım sanırım ) Başlangıç olarak cüzi bir kursu mu yoksa görsel eğitim setlerini mi tavsiye edersiniz ( öncelikle maddi sonrasında ise elverişlilik açısından değerlendirerek ) Rahatlıkla anlayacağınız üzere eğitime açım (!)
Bu mesajdan alıntı yap

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-07-2011 #9
Benim sana tavsiyem - eğer biraz ingilizcen varsa- çok değerli grafikerlerin yer aldığı siteler var. Oralarda güzel çalışmaların anlatımı var. Aenin özelliklerinin neler olduğunu ne işe yardıklarını somut olarak, uygulamalı olarak göüryor ve anlıyorsun, ben ce ilk başlayanlar için tavsiyem bu çalışmaları izlemeleri ve uygulamaları.
Bu mesajdan alıntı yap
CAP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CAP

Webmaster / İstanbul

Alt 16-07-2011 #10
kan ve ateş efekti lazım reis bana
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları