Ders Kaynağı

After Effects - Ders Kaynağı ...

Ders Kaynağı
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Ders Kaynağı

Alt 21-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elinde sağlam e-kitap yada linkleri çalışan video dersleri bulunan herhangi bir kaynak arıyorum. Açıkcası yaklaşık 3 aydır kendi kendime çözmeye çalışıyorum programı fakat çözemediğim yerleri çok fazla. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanalöğretimden eğitim setini al ne uğraşcan gidipte kursuna 1 ton para vermektense veya gidipte dandik dündük 35-40tl ye kitap almaktan iyidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 22-08-2012 #3
Başka bilinen meşhur bir kaynak varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-08-2012 #4
Türkçe sitelerden pro ders veren görmedim ama o eğitim setini aldım TV de çıkan bazı reklam uygulamaları var çok professional dersler var bence al.yoksa yabancı kaynaklarda bol ders var oradan öğrenirsin.
Kuşak Reklam
Bant Reklam
Fragman yapımları
Jenerik reklam
stv logo animasyonu falan
pro patlama efekti falan var
daha bir sürü uygulama var ben şuan düz grafikten animasyona geçtim ve çok güzel öğreniyom set muthiş.
Bu mesajdan alıntı yap
bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-08-2012 #5
Hocam ev yani kendi imkanın ile bir yere kadar öğrenirsin , profesyonelleşmek için gerekli kursu alman gerekiyor , internetten cd sipariş verip almana gerek yok zaten o adamlar yabancı kaynaklardaki dersleri izleyip -ezberleyip türkçe olarak kendi sunup satıyorlar ve pek bir tadı yok ince detayları yok , bir kursa gidip adobe sertifikasınıda alıp kendini oldukça geliştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-08-2012 #6
tv deki bazı reklam uygulamaları var bunların yapımı 30-40-60dk arasında değişiyor hemen hemen her bir efekti öğreniyorsun bi videolara bak daha bir sürü uygulama var bunları öğrendikten sonra gerisi senin yaratıcılığına kalmış birşey kurslar farklı bir dersmi veriyor.ben ıllustratoru bu sitedeki eğitim setinden öğrendim.Kurstaki hocalar nerden öğrenmiş kendi kendinemi onlarda yabancı kaynaklardan öğrenmiştir.Bu eğitim setleri öle dandikdundik değil ince detayına kadar anlatılmış snaki adama dibinde ders anlatıyor o gibi düşün.After Effects CS5 22 SAAT TÜRKÇE ANLATIM VIDEO Sanal Öğretim

Eğitmenin altınadaki videoların yapımı var Ders Kaynağı
Bu mesajdan alıntı yap