Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)

Photoshop Dersleri - Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) ...

Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bu dersimizde hız tutkunları, yarış tutkunları için hız gölgesi yapımını öğreneceğiz.

İlk önce araba, motor vb. bir adet resmi dekupe edip boş bir sayfa açıp oraya taşırıyoruz.

Sonra layer olarak taşıdığımız araçtan layerden duplicate layer'i seçerek bir kopya alıyor ve diğer layerin altına atıyoruz.

Alta kalan layeri seçip filter menüsünden blur>motion blur'u seçip Angle 0 Distance de 450 (tabi siz çalıymanıza göre yükseltip düşürebilirsiniz de ayarı) ok diyoruz.

Gölgemiz hazır. Daha sonra mootion blur verdiğimiz alttaki layeri işaretleyip Lasso Tool ile ön ve alt kısmına yayılan gölgeyi seçip delete tuşu ile siliyoruz.

Ve resmimiz tamamlandı.

Bir dahaki derste buluşmak üzere herkese kolay gelsin. Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2010 #3
Teşekkürler martin.Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) Durmak yok, devam.Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-05-2010 #4
Eline sağlık Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Teşekkürler martin.Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) Durmak yok, devam.Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Rica ederim arkadaşlar ben teşekkür ederim yorumlarınız için. Tam yol ileri Özgül. Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 12-06-2010 #5
Emeğine sağlık abicim. (önünde ben varım, çarpmayasın!!! Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) Sağol anlatım için. Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)
Bu mesajdan alıntı yap
bugrahan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bugrahan35

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 12-06-2010 #6
martin senin photoshop orjinalmi ?
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-06-2010 #7
[center]Emeğine sağlık abicim. (önünde ben varım, çarpmayasın!!! Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) Sağol anlatım için. Ders: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs)

Vızzzzz___
sağolasın kardeşim çarpmam merak etme.

martin senin photoshop orjinalmi ?
Evet.
Bu mesajdan alıntı yap
_huseyin_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_huseyin_(23)

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 12-06-2010 #8
eline sağlık
bende bir şeyler öğrenmek için geldimDers: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) fazla bir bilgim yok zamanla öğrenicem inş
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-06-2010 #9
eline sağlık
bende bir şeyler öğrenmek için geldimDers: Photoshop'ta sürat tutkunları için hız gölgesi yapımı (yarış arabası, motor vs) fazla bir bilgim yok zamanla öğrenicem inş
Hoşgeldin emin ol bu forumda düşündüğünden fazla bilgi bulacaksın, iyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
_huseyin_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_huseyin_(23)

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 12-06-2010 #10
ben nasıl başlaya bilirim fotoshop işine ilk ne yapmalıyım bana yol gösterir misiniz:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları