Dersane için branda

Afiş Tasarımı - Dersane için branda Sponsorlu Bağlantılar Bir dersane için yaptığım iki branda çalışması. Ölçüleri 3x1,5m olarak düzenlendi. Brandaların ikisi de basıldı ancak sizlerden de yorum almak istiyorum... Çalışma 1 Çalışma 2...

Dersane için branda
sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Dersane için branda

Alt 01-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir dersane için yaptığım iki branda çalışması. Ölçüleri 3x1,5m olarak düzenlendi. Brandaların ikisi de basıldı ancak sizlerden de yorum almak istiyorum...

Çalışma 1

Dersane için branda

Çalışma 2

Dersane için branda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 01-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikincisi gayet iyi bir çalışma olmuş fotoğrafta gayet başarılı bence. birincisindeki yaprak figürleri bence dershane ile alakasız olmuş. ve ortadaki maskotda bence oraya gitmemiş. ancak başlangıç olarak kalem mizanpajı hoş bence.
Bu mesajdan alıntı yap

sync_up

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2008 #3
ikincisi gayet iyi bir çalışma olmuş fotoğrafta gayet başarılı bence. birincisindeki yaprak figürleri bence dershane ile alakasız olmuş. ve ortadaki maskotda bence oraya gitmemiş. ancak başlangıç olarak kalem mizanpajı hoş bence.
Ortada bulunan maskotu özellikle istedikleri için ben de gönülsüz olarak koymuştum. Eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
color isimli Üye şimdilik offline konumundadır

color

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-02-2008 #4
iki çalışma da güzel ama 2. çalişmada sanırım modelin duruşu yerine oturmamış. modeli siz mi yerleştirdiniz oradya ?
Bu mesajdan alıntı yap

sync_up

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2008 #5
iki çalışma da güzel ama 2. çalişmada sanırım modelin duruşu yerine oturmamış. modeli siz mi yerleştirdiniz oradya ?
Hayır ben yerleştirmedim. Resim daha önceden çekilmiş olduğu için pek fazla hazırlık yapma gibi bi fırsatım olmadı. Elimde olan resimlerin arasında en güzeli de bu olduğu için bunu kullandım...
Bu mesajdan alıntı yap
cagdash01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagdash01

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #6
Bir grafiker değilim henüz bir çalışmamda yok ama bir izleyici olarak ya da bu afişe bakan birisi olarak yorum yapmak istiyorum. 1.çalışmanızda 2.çalışmanızda gayet güzel yalnız 2 çalışmada da Seviyenin sonunda ki S logosu farklı bir yere alınabilir.Ayrıca 2. çalışmada yazı kalabalıklığı gözümü tırmaladı.Son olarak slogan vurucu olmalı.Çok fazla tekrarından kaçınılmalı.Etkisini yitirmiş bir slogan olarak geldi bana.Bunu bir küstahlık değil grafikerlik eğitimi almamış sade ve yalın bir izleyenin yorumları olarak kabul edin.
Bu mesajdan alıntı yap
AnoktaKADİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnoktaKADİR

Fotoğrafçı / Tokat

Alt 02-02-2008 #7
ellerinize sağlık güzel çalışmalar bir fotoğrafçı olarak alttaki mankenin güneş patlamaları biraz alına bilirmiydi acaba ve seviyeniz hızla yükselecek yazısının etrafındaki gri kontur farklı olabilirmiydi
kesinlikle kusur aramak için değil sadece bizaz daha farklı gösterebilirdi fikriyle yaptığım bir yorum
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 02-02-2008 #8
evt maskotun yeri bence de oraya olmamış.1. çalısma:tasarım hos gorunuyo demememin tek sebebi kalemler cok flû olmuş.yani bence netleserek gelseydı daha ıyı dururdu gıbı.2.çalısma:hersey gayet ıyı olmus perspektıf fılan.ama ordakı tek gozume carpan da bulutlar.yanı fonda bulut yok ama bulut yansımaları var.belkı o da bulutsuz daha guzel olurmus.benım fıkrım sadece....başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
setire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setire

Grafiker / Adana

Alt 02-02-2008 #9
sen bu adamlara söyle önce hangi logo yu kullanacaklarına karar versinler
kızın kitapçıktaki logoya bak, binadaki logoya bak...ne alaka
Bu mesajdan alıntı yap
grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-02-2008 #10
sevgili recep çalışmaların ikiside güzel, ellerine sağlık, beğendim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dersane, iin, branda