dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)

Deneme Çalışmalar - dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam) Sponsorlu Bağlantılar [/IMG] s.a, grafiker değilim. ama grafiker olmayı çok istiyorum. grafik hakkında tek bildiğim şey halk eğitim kurslarında öğrendiğim photshop ama tasarım ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum. kendimi ...

greenblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)[/IMG]dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)s.a, grafiker değilim. ama grafiker olmayı çok istiyorum. grafik hakkında tek bildiğim şey halk eğitim kurslarında öğrendiğim photshop ama tasarım ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum.
kendimi denemek için adını "hedef" koyduğum bir dershanenin logosunu ve bu dershanenin dergi kapağını yapmaya çalıştım.
buraya iki gün önce "ilk yaptığım paternler(lütfen beni eleştirin)" başlığı altında bir konu eklemiştim ama kimse yorum yapmamıştı. inşAllah bu sefer değerli yorumlarınızı benden esirgemezsiniz.:smile: (logonun birisinde emboss kullandım; hangisi daha iyi onu da söylerseniz çok sevinirim)
not: bu aralar derslerim çok yoğun olduğu için malesef yalnızca 3 saatimi ayırarak yapabildim; biraz aceleye geldi görüntüden de anlaşılacağı gibi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

The Secret isimli Üye şimdilik offline konumundadır

The Secret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Erzurum

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence 2. olan sade ve güzel duruyor...
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #3
daha çok yolun vardershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)ama iyisin ümüitsizliğe kapılma
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-04-2009 #4
eksiklerimi de söylerseniz çok mutlu olurum şimdiden tşkrler
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-04-2009 #5
bir yorum yazmak bu kadar mı zor? siz bana eksiklerimi söyleyin ki ben de kendimi geliştireyim dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)(
Bu mesajdan alıntı yap
$ımarık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

$ımarık(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #6
Yazı tiplerini daha değişik birşeyler kullanabilirsin .
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 28-04-2009 #7
değştirmen ve geliştirmen bazı konu ve hususlar war.
Sana diyeceğim oki:
Burada bizlerle paylaşıp yorumlar beklediğin mevzu için hepsini birden tamamlayıp bi çalışma dağıtma.
Yane hem logo hem dergi kapağı gibi deilde logosunu yapsan önce onu geliştirsen daha sonrada grafiklerine geçsen eleştirilerden yararlanarak, daha başarılı olursun.
Ama ümitsizliğe düşme. Seni tebrik ediyorum. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ddmbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2009 #8
logo güzel bnce ama dahada geliştirilebilir dergi kapağı tasarımı ve sloganlar da güzel fakat renk şeçimi daha iç açıcı ve dikkat çekici olabilir soluk duruyolar biraz emeğine sağlık başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 01-05-2009 #9
tşkr ederim
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2009 #10
Biraz sabır Biraz gayret başarılı olucagından suphen olmasın emegıne saglıkdershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları