Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi ...

tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 12-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleştirileriniz için tşk.ler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 12-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok karmaşık, bakarken içim sıkıldı.
Bir dersanenin yapmaması gereken bir sürü göz boyama var. Lise Sınavları zaten OKS ile belirlenir bunu bilmeyen yok ve altta defalarca sağlık lisesi, anadolu lisesi, fen lisesi gibi tekrar tekrar söylemenin bir manası yok. okuldaki başarıyı arttırmak ile taktir teşekkür almak da bunun gibi birşey başarı artınca zaten dereceye göre belgelendirilir. İşin seninle ilgili bölümünü eleştirmiyorum. çünkü bu dershane yapmak istediği reklam politikası ile çok kaliteli bir işi haketmediği kanaatindeyim.bu onlara yeterince fazla. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2008 #3
bygrafiker sana katılıyorum çalışmaya gelince çok karmaşık arkaplan rengi çok sıkıcı geldi bana bir de şu reklam işinde anlamadığım şey bu ilan belki A5 olucak öyle zannediyorum yani bu kadar yazıyı niye istiyorsun be adam Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi mesela o ok içinde 8 tane slogan olacağına 1 tanesi yazılsaydı yeterliydi ben onların yerinde olsam ilköğretim için ayrı ilan lise için ayrı ilan olsa daha güzel olur bu kadar karışık olmaz

tipik müşteri işte hem cam kenarı ister hem rahat olsun der..Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
esrayet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrayet

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2008 #4
Kandırılıyormuş hissi veren bir ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2008 #5
Desing güzel ama karmaşık duruyo bak sade font kullan kalın değil gerçektende pyasada yapılan basit ilanlara benziyo (sorun Fontlar )
Bu mesajdan alıntı yap
grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 14-06-2008 #6
ya arkadaşım kusura bakma ama belki senin elinde olan birşey değildi ama çok bilgi var gerek yok bence müşteri anlamaz senin yönlendirmen gerek olamamış
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 14-06-2008 #7
tipik müşteri işte hem cam kenarı ister hem rahat olsun der..Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi

söyleyecek başka birşey yok bu herşeyi özetliyor zaten
Bu mesajdan alıntı yap
micoudmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micoudmk

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2008 #8
bence karışık olmuş ama sizin elinizde olmadığı kesin çünkü tasarımdan çok bilgilerin gözükmesini ister bi dershane müşterisi. Grafiksel olarak bir yorum yapmak güç başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
niyogara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niyogara(40)

Matbaacı / Ankara

Alt 07-11-2008 #9
Bence fana Değil
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2008 #10
açık konusmak gerekirse daraldım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
basari, başarı, calismasi, Çalışması, dershane, eğitim, egitim, etut, etüt, ilani, ilanı, merkezi