Dershane için broşür tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dershane için broşür tasarımı ...

mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 19-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir dershane için A5 boyutunda broşür tasarımı, yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

straus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

straus(40)

Grafiker / Aydın

Alt 19-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık absürt birşey göremedim gayet orantılı olmuş. ufak bir tavsiyede bulunmak gerekirse ön kapaktaki çizgiler çok yoğun olmuş direk göze çarpıyor firma biraz geride kalmış gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 19-09-2008 #3
güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık absürt birşey göremedim gayet orantılı olmuş. ufak bir tavsiyede bulunmak gerekirse ön kapaktaki çizgiler çok yoğun olmuş direk göze çarpıyor firma biraz geride kalmış gibi.

Çok teşekkür ederim. kapaklar genelde göze çarpsın diye düşünülürya, ona kaptırdım kendimi sanırım:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-09-2008 #4
Güzel bir çalışma elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2008 #5
fazla soze gerek yok bence 10 numara olmus ellerine saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2008 #6
eline saglik güzel bir calisma
Bu mesajdan alıntı yap

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 19-09-2008 #7
Teşekkür ederim yorumlarınız için Dershane için broşür tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2008 #8
süper olmuş bence eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
bigwolfied isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigwolfied

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-09-2008 #9
Renklerin uyumu, düzenleme ve tasarım güzel...
Ancak dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kullanılan fotoğraflar. Kullanılan fotoğrafların da estetik yönden çok katkısı var. Fotoğrafları siz çekiyorsanız kadrajlamaya çekim açısına ve kullanılan objektife dikkat etmenizi öneririm. Eğer fotoğrafçıya çektiriyorsanız fotoğrafı nasıl çekeceğini belirtin. Dikkat ederseniz aka sayfada bulunan dershane fotoğrafında perspektif bouzkluğu var kadrajlama yanlış. ve sanırım 50 mm den küçük açıda bir obektifle çekilmiş. Ayrıca iç sayfada ders veren öğretmenlerin fotoğrafları olmamış simetriyi bozmuş...
Bitmaplar dışında başarılı bir çalışma....
Bu mesajdan alıntı yap

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 20-09-2008 #10
Renklerin uyumu, düzenleme ve tasarım güzel...
Ancak dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kullanılan fotoğraflar. Kullanılan fotoğrafların da estetik yönden çok katkısı var. Fotoğrafları siz çekiyorsanız kadrajlamaya çekim açısına ve kullanılan objektife dikkat etmenizi öneririm. Eğer fotoğrafçıya çektiriyorsanız fotoğrafı nasıl çekeceğini belirtin. Dikkat ederseniz aka sayfada bulunan dershane fotoğrafında perspektif bouzkluğu var kadrajlama yanlış. ve sanırım 50 mm den küçük açıda bir obektifle çekilmiş. Ayrıca iç sayfada ders veren öğretmenlerin fotoğrafları olmamış simetriyi bozmuş...
Bitmaplar dışında başarılı bir çalışma....
Yorumun için çok teşekkür ederim Dershane için broşür tasarımı
Arka sayfadaki dershane fotoğraf değil, 3D çizim. İç kısımdaki öğretmen resimleri çok kötü evet :S öğretmen resimleri daha önce çekilmiş ve ısrarla istediler,kimin çektiğini bilmiyorum ama tasarımı bozduğu kesin. bazen böyle oluyor,mecbur müşterinin istediği.ve başka seçenekte olmayınca kullanmak zorunda kaldım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
broşür, dershane, icin, tasarımı