Dershane Raket Çalışması

Deneme Çalışmalar - Dershane Raket Çalışması ...

Dershane Raket Çalışması
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Dershane Raket Çalışması

Alt 14-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınıza açıktır

Dershane Raket Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kariyer işi ciddi bir iştir. yalnız ben burada hiç bir ciddilik göremiyorum. Fontlar çok kötü ve ciddiyetsiz kurgu yok, vurguda yok ve üstüne üstlük tasarımda bir gelişim de yok
Bu mesajdan alıntı yap

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-09-2012 #3
sevgili dostum sen bu işin içindemisin bilmiyorum ama clp isleri dikkat çekmek zorundadır , sen gidip times bilmem ne gibi ciddi fontlari kullanırsan ne dikkat çekebilirsin ne de baskalarından farkın kalır , burdaki amaç dikkat çekmek açık hava çalışmalarının amacı budur ve sonuçta bu reklam işidir oturup kitap dizmiyoruz , matbu iş değil sonuçta biraz daha incelemeni tavsiye ederim açık hava çalışmalarını...
Bu mesajdan alıntı yap
mkmiktat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkmiktat

Grafiker / Malatya

Alt 17-09-2012 #4
sert eleştiriye gerek yok bence, bu işin neresindesin bilmiyorum ama arkadaşların eleştirilerine katılmıyor değilim daha iyisi olabilir bu eleştiriler noktasında devam edersek. Mevcu sunumun üzerinden şunu söyleyebilirim: öğrenci görselinin olduğu bölümü gri tonlarda dene ve üstteki sloganı tek slogana düşür
Bu mesajdan alıntı yap

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-09-2012 #5
sert eleştiriye gerek yok bence, bu işin neresindesin bilmiyorum ama arkadaşların eleştirilerine katılmıyor değilim daha iyisi olabilir bu eleştiriler noktasında devam edersek. Mevcu sunumun üzerinden şunu söyleyebilirim: öğrenci görselinin olduğu bölümü gri tonlarda dene ve üstteki sloganı tek slogana düşür
yorum böyle olursa ammena hocam haklısınız bunları göz önüne alacağım kesinlikle , zaten bu deneme amaçlı bir çalışma taslak yani eleştirinin dozunu iyi ayarlamak lazım iste
Bu mesajdan alıntı yap