Dershaner icin indirim kartlari???

Graficafe - Dershaner icin indirim kartlari??? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Calistigim egitim merkezi icin birtane indirim karti yapacagim yani söyle olacak izah edeyim öncelikle. Bizim ögrencilerimizi bizim tarafimizdan verilen bir karti olacak bu kart banka karti kalitesinde ...

haner00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haner00

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Calistigim egitim merkezi icin birtane indirim karti yapacagim yani söyle olacak izah edeyim öncelikle.
Bizim ögrencilerimizi bizim tarafimizdan verilen bir karti olacak bu kart banka karti kalitesinde olacak ve ögrencilnin resmi ismi ve dönemiolacak karin üstünde arkasindada sponsorlarimiz olacak, yani bize kayitli ögrenciler sponsorlarimizdan % dellik indirimlerden faydalanacaklar. Türkiyede bunu prof bir sekilde dershaneler yapiyor bunun tam formatini nasil oldugunu bilen arkadaslarimdan ricam bana anlatabilirlermi.
simdiden tesekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dershaner, icin, indirim, kartlari