dertli makineci

Dijital makineler - dertli makineci Sponsorlu Bağlantılar dun aksam beni yanliş anlıyanlar oldu longcolor ve graphtech kullananlar beni cok iyi anlar bu makinaları kullanan ve şikayeti olan arkadaşlar arıyorum not AveA .....ATALİNE ABİ KARDEŞTİR...

dertli makineci
abdulkerim cevahir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdulkerim cevahir

Eğitimci / İstanbul

dertli makineci

Alt 31-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dun aksam beni yanliş anlıyanlar oldu longcolor ve graphtech kullananlar beni cok iyi anlar bu makinaları kullanan ve şikayeti olan arkadaşlar arıyorum
not AveA .....ATALİNE ABİ KARDEŞTİR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 01-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi biraz daha anlaşılır oldu ama şu var benim arkadaşda long color almıştı makine devamlı sorun sorun sorun valla adam tamir etmekten servisden dha iyi anlar oldu en sonunda avea makinesini myjet le değişti
biraz sıkıntı çekti ama sonuçta makineye kullandığı zaman içinde hiç bir ödeme yapmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
abdulkerim cevahir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdulkerim cevahir

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-02-2008 #3
arkadasım dedıgın arkadasın bana telefonunu verırmısın eyer eskı makınayı vermemısse tazmınat hakkı ve yenı makınayı bırlıra para verneden sahıp olma hakkına sahıp
bırde ızmırde boyle bır dava kazanıldı ornek dava gosterıyoruz bende actım
eyer ılgılenırse benım tel **********************
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #4
daha önce başka konuda uyarıldınız
kuralları kumadığınız açık
telefon vermek yasak
tekrar uyarmak zorunda bırakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 02-02-2008 #5
arkadasım dedıgın arkadasın bana telefonunu verırmısın eyer eskı makınayı vermemısse tazmınat hakkı ve yenı makınayı bırlıra para verneden sahıp olma hakkına sahıp
bırde ızmırde boyle bır dava kazanıldı ornek dava gosterıyoruz bende actım
eyer ılgılenırse benım tel **********************
arkadaşım anlamadın galiba firma long color u değişti myjet verdi ona yani firma üzerine düşeni yaptı
Bu mesajdan alıntı yap
abdurborucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 23-09-2008 #6
kardeş..
İstersen seninle biz kanka olalımdertli  makineci
Ben de 3 yıl longcolor kullandım...
A&A'daki Atilla Keşkekler ve Ataline'daki Atalay Keşkekler kardeş. evet bu doğru.. Ama neden ayrıldılar bilmiyorum....
Longcolor yüzünden hastanelik olmuştum....
Resimlerini de koyacağım:......
Bu mesajdan alıntı yap
teknikcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknikcem(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-10-2008 #7
bence AveA Üzerine düşeni yapmıştı bende biliyorum TYüm makınaları tamır edebılıyor ve gerekırse degıstırıyor bunu bufgun hangı fırma yaptı soyleyın bakalım ben cok memnunum.

Graphtec'e gelince bir tek kelime bile söyletmem dünyanınj en profesyonel makinası poza tanıma sistemi olsun yarımk mm yuvarlak kesebilen kaç tane makina var söylesenize bu arkadasların graphtecle derdı yok firmayla derdı var grarhtecı kullanıyor bence.Ama cok zor kardes ugrasma.Ben tanıyorum senı zor bu ısler.
Bu mesajdan alıntı yap
muhsin çal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhsin çal(43)

Eğitimci / Aksaray

Alt 30-10-2008 #8
çin malı kore malı makinamı illallah satmadan melek oluyorlar sattıkdan sonra bi parça lazım olsa adamı feleket tırtıklıyorlar kıçımın üzerine oturamaz oldum tırtıklamdan dolayı yara oldu
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #9
bence AveA Üzerine düşeni yapmıştı bende biliyorum TYüm makınaları tamır edebılıyor ve gerekırse degıstırıyor bunu bufgun hangı fırma yaptı soyleyın bakalım ben cok memnunum.

Graphtec'e gelince bir tek kelime bile söyletmem dünyanınj en profesyonel makinası poza tanıma sistemi olsun yarımk mm yuvarlak kesebilen kaç tane makina var söylesenize bu arkadasların graphtecle derdı yok firmayla derdı var grarhtecı kullanıyor bence.Ama cok zor kardes ugrasma.Ben tanıyorum senı zor bu ısler.

TYüm makınaları tamır edebılıyor ve gerekırse degıstırıyor bunu bufgun hangı fırma yaptı soyleyın bakalım ben cok memnunum.

Söylüyorum : İstanbul Reklam

poza tanıma sistemi olsun yarımk mm yuvarlak kesebilen kaç tane makina var söylesenize

Söylüyorum: Mutoh , Roland , Summa, Graphtec ,

Graphtec'e gelince bir tek kelime bile söyletmem dünyanınj en profesyonel makinası

Cevap : Sen başka makine görmemişsin daha.. ( Çin de üretilen kesiciler haricinde dünyada bir çok profesyonel pozalı kesim makinesi mevcut... Benim fikrime göre en profesyoneli diye bir şey yok.. Hepsi güzel makineler.. Arkasında birçok mühendis çalışmalası var ..

Kolay Gelsin.....
Sevgiler Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
meganem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meganem

Grafiker

Alt 17-03-2009 #10
sayın akademi reklam siz daha önce longcolor kulladınızmı kullanmadığınız makina hakkında yorum yapıyorsunuz insanoğlu nankör olmayacak önce kendine bakacak sonra başkasına çamur atacak sizde infiniti vardı iç mekanda graphtec ti makina borcunuzdan dolayı makinalarınız icra yolu ile kaldırıldı bunu bilmeyen yok makina borcunu kapatıp malzameyi çoğaltınız firmanın en doğal hakkı olan ödemesini istemesi en doğal hakkıdır ya ödeyeceksin yada kaldıracaklar hiç bir ülkede ölme eşşeğim ölme vadesi yoktur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aypl makineler, dertli, makinaci, makinacı, makineci, makinecı

Kapat
Şifremi Unuttum?