Desen, ıllustrasyon ve portre çalışmalarımdan örnekler...

Resim - Desen, ıllustrasyon ve portre çalışmalarımdan örnekler... ...

Nedim Coskun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nedim Coskun

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Desen, illustrasyon ve portre çalışmalarımı görmek isterseniz altta yazdığım web sayfam'a girebilirsiniz. "Galeri 1", "Galeri 2" ve "Galeri 3"de toplam 135 tane çalışmam var. ilgilenenler için de ilgilerinden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

web site:

http://imagegallery.freewebspace.com/Main.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
hume1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hume1

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba
çalışmalarınızı tek tek inceledim hepsi ayrı bır zerafette benım resim çizme yeteneğim yok ama böyle çaılşmalara gıpta ile bakıyorum gölgeler ışıklar renkler hepsı yerli yerinde sankı kendılığinden var gibi öğrenci oldunuzu belirtmissiniz (profilde) kaçıncı sınıf?grafik ve fotoğraf alanını meslek lisesinden mı bitirdiniz? (sorularım umarım bunaltmamıştır) iyi
çalışmalar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kimlanbenmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kimlanbenmi

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 25-12-2011 #3
merhaba
çalışmalarınızı tek tek inceledim hepsi ayrı bır zerafette benım resim çizme yeteneğim yok ama böyle çaılşmalara gıpta ile bakıyorum gölgeler ışıklar renkler hepsı yerli yerinde sankı kendılığinden var gibi öğrenci oldunuzu belirtmissiniz (profilde) kaçıncı sınıf?grafik ve fotoğraf alanını meslek lisesinden mı bitirdiniz? (sorularım umarım bunaltmamıştır) iyi
çalışmalar diliyorum
Aynı şeyleri bende merak ediyorum, cevaplarsanız seviniriz Desen, ıllustrasyon ve portre çalışmalarımdan örnekler...
Bu mesajdan alıntı yap