Deseni Yuvarlak hale getirmek için yardım!

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Deseni Yuvarlak hale getirmek için yardım! Sponsorlu Bağlantılar h desenleri bu şekilde yapmak için yardımlarınızı bekliyorum!!!!...

sanane5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanane5

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 03-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deseni Yuvarlak hale getirmek için yardım!h
desenleri bu şekilde yapmak için yardımlarınızı bekliyorum!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mercimek_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mercimek_34

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım Corel Draw'da Windows/Dockers/Transformations/Rotate (fDeseni Yuvarlak hale getirmek için yardım! yolunu takip ederek yaparsın. Corel Draw derslerinde "çark yapımı" diye arama yapıp o derle senin istediğin olayın mantığı aynı. Kısaca ben anlatayım yinede. Önce bir tane daire çiz. daire çizdikten sonra deneni dairenin bir köşesine yerleştir. yerleştirdikten sonra desene iki kez tıkla (deseni dönderme pozisyonu). tıkladıktan sonra desenin orta noktasını çizmiş olduğun dairenin merkezine götür fareyle. Daha sonra desen seçili haldeyken yukarıda yazmış olduğun yolu takip et ayarları yaptıktan sonra diğer desenler içinde aynı yolu takip et. İnşaallah yardımcı olmuşumdur. Sen yinede " çark yapma" dersine bak Deseni Yuvarlak hale getirmek için yardım! Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
mercimek_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mercimek_34

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-02-2011 #3
Arkadaşım açıklamam Corel içindi kusura bakma Deseni Yuvarlak hale getirmek için yardım!
Bu mesajdan alıntı yap
sanane5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanane5

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 03-02-2011 #4
çok teşekkür ederim allah razı olsun arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap