In Design'da Gradient Sorunu

Vektörel - In Design'da Gradient Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Illustrator'de yapılmış bir gradient'i In Design' a aktardığımda, Üzerinde hiç bir değişiklik yapamıyorum. Baskıya iş vereceğim, gradienti tek renk olarak nasıl ayarlayabilirim?...

cihan20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihan20(28)

Yrd. Grafiker / Antalya

Alt 12-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.
Illustrator'de yapılmış bir gradient'i In Design' a aktardığımda, Üzerinde hiç bir değişiklik yapamıyorum. Baskıya iş vereceğim, gradienti tek renk olarak nasıl ayarlayabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mubarek_oslo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubarek_oslo

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1- ayni formati neden indesign da yapmiyorsun?
2- illustratorda yapmis oldugun calismayi yine illustratorda editle ama indesignda da kullan buna nasil bir manin var?
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 12-03-2013 #3
Ai'de yaptığınız gradienti yeniden yapmadan ID'a alamazsınız. Yeniden yapmalısınız. Yok eğer yapmayacağım diyorsanız. Ai de yaptığınız Gradient objeyi, ai kaydederek saklayın. Sonra bu dökümanı ID'ye "Place" komutu ile çağırın. Değiştirmek istediğinizde objeye CMD veys CTR ye basık tutup tıklayarak, nesneyi orjinal programında açıp editleyin. Kaydedin. Linkleri güncelleyin. Bunu bıkana kadar yaptıktan sonra ID'da gradient yapmaya alışacaksınızdır. In Design'da Gradient Sorunu

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap