desıng byUNIS (eleştiriye açığım..)

Afiş Tasarımı - desıng byUNIS (eleştiriye açığım..) ...

UNIS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UNIS(32)

Grafiker / Samsun

Alt 11-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

RESMIN BUYUK HALI ICIN USTUNE TIKLAYINIZ...

Marmaris GORDO BEACH adında bir CLUB a yapmıştım BECK'S Sponsorlugundaydı.. Becks ın yetkılılerı 2 afıas arasından bunu secmıslerdı bı arkadasaım orda calısıyodu onun aracılıgıyla yaptım beyenıze.. elestırılerı beklıyorum USTA lardan..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayın unis : eleştiriye açıkığım..
Demişsiniz. kızmayın ama hata çok hangisinden başlıyayım ? ilk önce biraz forumumuzda verilmiş olan afiş örneklerini inceleyiniz. Afiş te bence tipografi önemlidir. Daha sonra font seçimleri ve renk uyumları. Fontlarınızda okunaklılık yok. Bunun matbaa dan geçmiş halini merak ettim doğrusu gerçekten sizi hüsrana uğratmadımı ?... Ben afişi beğenmedim daha bir çok hatası mevcut...
Bu mesajdan alıntı yap

UNIS(32)

Grafiker / Samsun

desıng byUNIS 2 (eleştiriye açıkığım..)

Alt 11-10-2007 #3

RESMIN GERCEK BOYU ICIN USTUNE TIKLAYINIZ...

SAMSUN Yüzyüze cafede olan ROCKParty ıcın yaptıgım calısma samsunda 1000 adet basılmıstı heryerıne dagıtılmıstı.. Ustaların eleştırılerını beklıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 11-10-2007 #4
Afiş konusunda bir bilgim yok ama bir izleyici olarak görüntü bakımından hiç ilgi çekici gelmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2007 #5

Marmaris GORDO BEACH adında bir CLUB a yapmıştım BECK'S Sponsorlugundaydı.. Becks ın yetkılılerı 2 afıas arasından bunu secmıslerdı bı arkadasaım orda calısıyodu onun aracılıgıyla yaptım beyenıze.. elestırılerı beklıyorum USTA lardan..

Bu afişi; Marmaris GORDO BEACH adında, bir Club'a yapmıştım. Çalışma BECK's sporsunluğundaydı... Becks' in yetkilileri, iki afiş arasından bunu seçmişlerdi. Bir arkadaşım orada çalışıyordu ve onun aracılığıyla, bu çalışmayı yaptım, beğeninize sunuyorum...
Eleştirileri bekliyorum, ustalarımızdan...

Güzel Türkçem =)
Bu mesajdan alıntı yap

UNIS(32)

Grafiker / Samsun

Alt 11-10-2007 #6
bılmıoyrum resmın uzerıne tıkladıktan sonra gercek boyunu gordunmu buyutup ama yazılar gayet okunaklı afısındede emın ol.. fon koyu renklerde bı okada koyu haklısın ama kısılerın ısterklerıne gore yaptıgım ıcın oyle ıstendı bende oyle yaptım benım zevkımle bır ılgısı yok yanı... matbaadan cıkmıs halıne gelıncede emın olkı burda gorundugunden dahada guzel hemde cok. A2 den bıraz buyuk boyutunda cıktı ve güzeldi.. tessekkur ederımdusuncelerın ıcın ama o kadarda vahım degıl .. desıng byUNIS (eleştiriye açığım..)
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-10-2007 #7
forumda yenisiniz
aynı içerikli konularınızı lütfen tek topik altında açın
mesajlarınız birleştirildi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2007 #8
yeşil olanda yazıları okuyamadım, oysa cevremde, kimsenin okuyamadığı reçete yazılarını bile okuyabilme özelliğimle de bilinirim. kırmızı bi nebze daha iyi ama yinede ıııh. gözüm yoruldu
Bu mesajdan alıntı yap

UNIS(32)

Grafiker / Samsun

Alt 11-10-2007 #9
Afişleri bilgisayarınıza kaydetip bakarsanız sevinirim arkadaşlar..

Birde bu var.. Rehabilitasyon merkezi için yapmış olduğum LOGO ve AFİŞ.. sol ust koşedeki logo ve afiş bana ait..
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 11-10-2007 #10
Merhabalar, öncelikle hoş geldiniz foruma.Çalışmalarınızı da yayınlamaya başladınız. Bundan dolayı teşekkürler.
Hemen cevap vermek istemedim biraz bekleyim dedim. İyi ki de beklemişim.

Çalışmalarında biraz karışıklık var, kabartma ve yazılara stork ( çizgi ) eklemeyi seviyorsun. Bu efektler bazı çalışmalarda iyi sonuçlar verir ama sen yayınladığın tüm çalışmalarda kullanmışsın. Grafiğini sadeleştirmeye çalış. Renk bilgileri ve yazıları kullanmayı araştır. naçizane tacsiyemdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
marmaris grafiker, grafiker, dizaynr, desing, byunis, unis