Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun !

Php, Asp, Perl, Html - Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun ! ...

Rıfat Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Open Source Olarak Kullanılan Bir Sürü Deskop Scripti Oldugunı Fark Edince Bunu Kendi İşlerimiz İçin Ftp Yerine Kullanabilirmiyiz Mantığı İle Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun ! Deneme Kalkıştım Ortaya Bu Çıkdı

Welcome to reklam

Gordugunuz gibi buradan her firma kendı kullanıcı adı ve sıfresını belırleyerek masa ustu bu baglantı kurararık dosyalarını yukleyebılır hesap makınası ıle hesaplarını yapabılır pdf dosyalarını okuyabılır musterıler arası dıalog kurulabılır ajanslar ıcın profesyonel ve a kalıte bı hızmet olacagını tahmın edıyorum Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun !
Uygulamalardan bı ornek

isteyen olursa pm ile ulasabılır script konusunda bı ucret dıyemem ama hosting ve kurulum konusunad Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun ! verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

humanistyamyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humanistyamyam

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilginç........................ Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun !
Bu mesajdan alıntı yap
Rıfat Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #3
Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun ! evet oldukca ilginc ve güzel bence denemek gerek bı ajans da ne derece saglıklı kullanılabılır dıye
Bu mesajdan alıntı yap