Devam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Devam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmir ...

bluebeardx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluebeardx

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın Geçerliliği Bitmiştir.
Devam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Yazılımcı arkadaş Java programlama dilinde çalışmaktadır. Eksik bölümleriyle beraber taslak çalışma şeklinde görünür hali ni size fikir vermesi açısından jetoto.com adresinde görebilirsiniz.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama:
  1. Türkiye çapında hizmet vermeye yönelik tasarladığım "araç kiralama portalı konseptli web sitesi" yazılım faaliyeti devam etmektedir.
  2. Yakın zamanda sitenin ilgili sayfaları ve tüm fonksiyonlarının aktive edilecektir, dolayısıyla yazılım çalışmasıyla beraber web sitesine giydirilecek grafik tasarım çalışmasının da eş zamanlı başlatılmasını istiyorum.
  3. Siteye sade ve yorucu olmayan bir grafik tasarım yapılmasını istiyorum, yazılım ve sitenin işlevleri açısından benzer konseptte çalışan otorento.com, otoredi.com sizlere sitenin bitmiş hali hakkında fikir verebilir.Ama tekrar dediğim gibi bu sitelerin grafik tasarımına kıyasla SADE bir tasarım olacak.
  4. Referans çalışmalarınızı, teklifinizi (işin tahmini tamamlanma süresi ve ücret), hizmetinizin kapsamını, sorularınızı bekliyorum.

Teşekkürler..

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Devam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmirDevam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmirDevam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmirDevam eden web sitesi yazılımına Grafik Tasarım - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aabeecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aabeecee

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-07-2013 #3
Mail gönderildi
bluebeardx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluebeardx

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-08-2013 #4