Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbul ...

 
Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbul
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Standart

Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbul

Alt 17-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum

Şehir: İstanbul

Cinsiyet: Bay/Bayan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

İstanbulda yaşıyorum ve sürekli baskılı işlerim oluyor. Freelance çalışıyorum ancak birkaç ay içerisinde kuracağım şirket ile ofise geçeceğim. Yaptığım basılı işler için sürekli olarak çalışabileceğim, işini düzgün yapan, profesyonel, "sadece kendi çıkarlarını düşünmeyen" dürüst ticaret anlayışını ilke edinmiş bir baskıcı, matbaa ile çözüm ortağı olarak çalışmak istiyorum.

Kimseden hem ucuz hem kaliteli hemde hızlı iş beklemiyorum. Bunun imkansız olduğunu bende biliyorum. Bunu vaad eden kimselerin samimiyetinede pek inanmıyorum açıkçası. Ancak baskıya gönderdiğim işte bir problem çıktığında 3 gün sonra aradığımda bana "aa abi o çalışmanın kesim payı yokmuş baktım bugün! düzeltirsen baskıya yollarız"
yada 15 gün önce fiyat teklifi aldığım katalog için bana "yaa fiyatlar değişti be abi" yada "arkadaş yanlış fiyat vermiş" veya fiyat teklifi alırken fiyat teklifini DNA kodlarıymış gibi karışık bir halde göndermeyecek ve hataya yol açmayaca, tuttuğunu yolmayı ticaret ahlakı edinmemiş, kendisinin çıkarları kadar benim ve müşteriminde çıkarlarını düşünecek kısacası 1e 10 katarak para kazanma çabasında olmayan bir çözüm ortağı arıyorum. İstanbul içinde olması gerekiyor. Zira bir problem veya bir projem olduğunda gidip oturup çay içerek konuşabileceğim kimseler olmalı. Herkesin iş yoğunluğu var ancak iş yoğunluğu aciliyete göre değil iş sırasına göre yapılır. Ama en çok öncelik sırasında olan şey fiyat teklifidir ! Eğer 1000 adet kataloğa 900 lira fiyat teklifi veriyorsa baskıcı 10 gün sonra abi o fiyat 1.200 lira oldu dememeli. Bu durumda ben kalkıpta müşterime "fiyat değişmiş bi 300 lira daha ateşleyin lütfen" diyemem. Doğal olarak o 300 lira benim cebimden çıkar. Sırf dalgınlık yada bilgisiz fiyat teklifi yüzünden ben durduk yere cebimden 300 lira kaybedersem, kaba konuşurum, kalp kırarım.

Şu İstanbulda çalıştığım matbaacılardan ağzım o kadar yandıki sırf bu nedenle basılı iş yapmamayı istiyorum ancak başka çarem yok. Her ay 1 veya 2 katalog işim olur, hepside 1000er adetten aşağı olmaz. Ben para kazandırıyorsam baskıcıya, baskıcıda beni, müşterimle paramla rezil etmeyecek. Gayet basit bir denklem...

Ek olarak; Direkt olarak firmalar benimle bağlantıya geçsin lütfen. Aracı olan arkadaşlar ile görüşmeyeceğim. Matbaa Firması olarak çalışacağım kimse ile iş yerine gidip tanışmak konuşmak istiyorum. Aracıdan kastım, internette bir baskı ilanı gördüğünde matbaadan 600 lira fiyat teklifi alıp üzerine 700 lirada komisyon ekleyip tasarımcıya 1.300 TL fiyat çeken akıllılardan bahsediyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Standart
Alt 18-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Devamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbulDevamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbulDevamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbulDevamlı Çalışabileceğim Çözüm Ortağı Matbaa Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Sürekli Çalışabileceğim Matbaa Arıyorum batu1928 Sonuçlanan İlanlar 5 20-01-2010 01:16:53
Grafiker çözüm ortağı MSCAN Sonuçlanan İlanlar 14 09-03-2009 00:00:23
Kendimi Geliştirip Uzun Süreli Çalışabileceğim bir Matbaa Arıyorum.. ShanGari Sonuçlanan İlanlar 1 20-12-2008 16:38:37
çözüm ortağı arıyorum viksat Sonuçlanan İlanlar 2 31-07-2008 13:52:42
Koç.net Çözüm ortağı logosu ACİL miroslava Logo Tasarımları 3 16-04-2008 18:07:26

Kapat
Şifremi Unuttum?