Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli ...

incmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

incmedya

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: XHTML / CSS3 / PHP / Web 2.0 Teknolojileri, Photoshop ve Web Tasarım araçlarını kullanmakta yetkinlik. Yönetim panelli site yapabilen.

Hazır yönetim panelleri kullanmayan. (WordPress, Joomla vs.gibi)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımız için Web Tasarımları yapacak, tasarımdan xhtml/css kodlamaya kadar projeyi tümüyle yapabilecek, yönetim paneli PHP ile yazabilecek, daha önceki projelerinden örnek portfolyo sunabilecek web tasarımcı, yazılımcı arkadaşlarla freelance, proje başı anlaşılarak çalışılacaktır.

Müşterilerimiz unique tasarım isteyen ciddi firmalardır. Bu sebeple profesyonel tasarımcı arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli - Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli ya da Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

incmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

incmedya

Sanat Yn. / İstanbul

Acildir. İlan Günceldir

Alt 05-04-2012 #3
Arkadaşlar acil olarak dışardan destek verebilecek web yazılımcılar qeb tasarımcılar arıyoruz.
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #4
merhaba, şu an isterseniz web arayüz ve diğer grafik tasarımlarında destek sağlaya biliriz.
********* detayları iletirseniz sevinirim.