Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012

Logo Tasarımları - Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012 Sponsorlu Bağlantılar Eski Hali; Revize Hali; Kendi ofisim için yaptığım logo çalışmasının revize edilmiş halidir. Her türlü fikir ve eleştiriye açığım.....

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 02-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eski Hali;

Revize Hali;

Kendi ofisim için yaptığım logo çalışmasının revize edilmiş halidir. Her türlü fikir ve eleştiriye açığım..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

z.uuR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

z.uuR(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baştaki on numara
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2012 #3
affınıza sığınarak söylüyorum: bence hiç olmamış eski hali çok daha güzel. yeni hali çok bozmuş ve hiç bir albenisi yok
Bu mesajdan alıntı yap
lksz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lksz

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 03-06-2012 #4
1 ve 3. çalışmalar bana renk körlüğü testini anımsattı diğer 2 ve 4. çalışmalar güzel ancak çalışmanın ilk hali bence daha hoş görünüyor değişime gereği yok bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 04-06-2012 #5
baştaki on numara
affınıza sığınarak söylüyorum: bence hiç olmamış eski hali çok daha güzel. yeni hali çok bozmuş ve hiç bir albenisi yok
Teşekkürler Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012

1 ve 3. çalışmalar bana renk körlüğü testini anımsattı diğer 2 ve 4. çalışmalar güzel ancak çalışmanın ilk hali bence daha hoş görünüyor değişime gereği yok bence.
Hiç o açıdan düşünmemiştim, olsun bir nevi körler sağırlar birbirini ağırlar Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012)
bu gidiş ile zaten logoyu değiştiremiyecem Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012 Teşekkürler eleştirin için.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-06-2012 #6
Ben de grahicer25 ile aynı düşünüyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 04-06-2012 #7
hasan nacizene fikrim logonu değiştirme ama yazı olarak revize hallerdeki etli yazı karakterlerini kullanırsan daha güzel olur. ince yazı kibar ama bir çok alanda uygulamada okunma sorunu yaşatır. bir de logoya yazı sokma isminin altında belirt tıpkı revizelerdeki gibi daha güzel olur. Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 04-06-2012 #8
Ben de grahicer25 ile aynı düşünüyorum ...
Teşekkürler Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012

hasan nacizene fikrim logonu değiştirme ama yazı olarak revize hallerdeki etli yazı karakterlerini kullanırsan daha güzel olur. ince yazı kibar ama bir çok alanda uygulamada okunma sorunu yaşatır. bir de logoya yazı sokma isminin altında belirt tıpkı revizelerdeki gibi daha güzel olur. Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012
Eleştirin için teşekkürler erkan hocam, zaten hevesim kırıldı ya logo konusunda Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012) Çok büyük bir iştahla başlamıştım. Renkli yapmamdaki sebep tasarım ofisi olduğu için biz renklerle haşır neşiriz Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012 O bakıma eski logo bana çok cansız geliyordu. Her neyse artık muhakkak dediklerini değerlendiricem tekrardan teşekkürler Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2012 #9
diğer arkadaşlarıma kesinlikle katılıyorum. Eski halinin bir albenisi ve çizgisi var. Yni hali karışık, çok renkli, ve dezavantaj sınırları içinde birçok şeye hakim..
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 04-06-2012 #10
diğer arkadaşlarıma kesinlikle katılıyorum. Eski halinin bir albenisi ve çizgisi var. Yni hali karışık, çok renkli, ve dezavantaj sınırları içinde birçok şeye hakim..
Eleştirin için teşekkürler Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012 Sadeliği severim fakat işimiz renkler olduğu için bu şekilde denemiştim, eleştiri geldikçe zaten logoda şekilleniyor Devasa Bilişim Logo Çalışması 2012
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları