devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi ...

dreamandream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamandream

Grafiker / İzmir

Alt 07-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi ???... Bilgilensek, bilgilendirilsek, nasıl olur?? Grafiker olarak kpss'ye çalışıp, girip nereleri yazabilirim? Nerelere başvurabilirim? Bunları yapanlar var mı? onlarla görüşmek isterim... belediyelerde grafiker olarak çalışan veya görev alan arkadaşlar sizlerle görüşmek istiyorum.... şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ay sonunda 3-4 asgari ücret alabilirsiniz,
bunun haricinde bişey yapmaya gerek yok diye biliyorum devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi
Bu mesajdan alıntı yap

dreamandream

Grafiker / İzmir

Alt 07-10-2011 #3
devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi ay sonunda 3-4 asgari ücret alabilmek için peki?? oraya kadar ne yapmalıyız?... ondan sonra bişey yapmayız bizde tüm yapmayanlar gibi...devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

21 kişi görüntülemiş, kimsenin bi bilgisi yok mu ya?? devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

devlet dairelerinde memur olarak çalışan grafik tasarımcılar neredesiniz!?...
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-10-2011 #4
devlet dairelerinde memur olarak çalışan grafik tasarımcılar neredesiniz!?...
onlar, birkaç mesaj önce belirttiğim işi yapıyorlar devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi , hele bi ay sonu gelsin, yazacaklar bankamatikte tek tek hangi tuşlara bastıklarını...

Şaka bi yanada, grafiker diye bir kadro var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

dreamandream

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2011 #5
devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi hangi tuşlara bastıkları umrumda değil...devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi o yere hangi aşamalardan geçerek geldikleri...gelebilenler!.. tek bildiğim belediyelerin kültür sanat müdürlüklerinde grafikerler için masalar olduğu..devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

ve açtığım bu konu yüzünden bi adım daha geriye gidiyorum! devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi ne garip değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-10-2011 #6
devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi hangi tuşlara bastıkları umrumda değil...devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi o yere hangi aşamalardan geçerek geldikleri...gelebilenler!.. tek bildiğim belediyelerin kültür sanat müdürlüklerinde grafikerler için masalar olduğu..devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi
Belediye ise konu; tanıdık gerekir, (bazen aynı belediyeden alınabilecek MEB onaylı birkaç sertifika)
Devlet dairesi ise; KPS gerekir, ayrıca bir yakininin ilgili müdürlüğe çekeceği, x şahsını sözlü mülakatta değerlendirelim, gereğini... yazısı.

görüldüğü üzeri iş erbaplığı, eğitim vs. gibi konulardan bahsemiyorum, zira iş erbaplığı göreceli bir kavramdır.
Bu mesajdan alıntı yap

dreamandream

Grafiker / İzmir

Alt 13-10-2011 #7
çok teşekkür ediyorum size... bir tek ilgilenen siz varsınız bu konuyla ve bu sorularımla... çok sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap
duo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duo

Grafiker / Antalya

Alt 18-02-2012 #8
konuyu bir uplayalımda, bilenler çıkar belki..
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 18-02-2012 #9
Belediye ise konu; tanıdık gerekir, (bazen aynı belediyeden alınabilecek MEB onaylı birkaç sertifika)
Devlet dairesi ise; KPS gerekir, ayrıca bir yakininin ilgili müdürlüğe çekeceği, x şahsını sözlü mülakatta değerlendirelim, gereğini... yazısı.

görüldüğü üzeri iş erbaplığı, eğitim vs. gibi konulardan bahsemiyorum, zira iş erbaplığı göreceli bir kavramdır.
size aynen katılıyorum kpss falan hikaye dayın olcak yüksek mevkilerde sonrası zaten işin makyajı, belediye konusuna gelince varsa ordada dayın falan o da hallolur devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

yanlış anlama benim çevremde gördüklerim böyle...
Bu mesajdan alıntı yap
BLacK_666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLacK_666

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-05-2013 #10
size aynen katılıyorum kpss falan hikaye dayın olcak yüksek mevkilerde sonrası zaten işin makyajı, belediye konusuna gelince varsa ordada dayın falan o da hallolur devlet dairelerindeki yerimiz hakkında biraz bilgi

yanlış anlama benim çevremde gördüklerim böyle...
tek sen görmüyorsun arkadaşım merak etme imse yanlış anlamaz adamlar yapıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları