devren matbaa / güngören - İstanbul

İkinci El Pazarı - devren matbaa / güngören - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar devren matbaa / güngören Şehir: İstanbul Marka / Model: ryobi - gestetner Fiyat: 28.000 TL Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: işyerimiz istanbul güngören'de cadde üzerindedir. alt ...

palomac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

palomac

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

devren matbaa / güngören

Marka / Model: ryobi - gestetner

Fiyat: 28.000 TL

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: işyerimiz istanbul güngören'de cadde üzerindedir. alt kat, 1 ofis ve 1 imalathane halinde 2 bölümden oluşmaktadır. 8 yıldır buradayız. daimi müşterilerimiz mevcuttur. makine olarak ryobi, gestetner, şase makinesi ve dikiş makinesi gibi sayamadığım ufak tefek bir çok matbaa gereçleri. ofiste tv, buzdolabı, masa sandalye gibi ofis malzemeleri. devretme nedenimiz ise, oğlumuzun okulu nedeniyle başka bir şehire taşınmamız... ilgilenenler için mail veya sabit telefonlarımızı yazdım.

E-posta:

Telefon: 0212 554 52 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları devren matbaa / güngören - İstanbul - devren matbaa / güngören - İstanbul ya da devren matbaa / güngören - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | devren matbaa / güngören - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
devren matbaa / güngören - İstanbul | devren matbaa / güngören - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
palomac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

palomac

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2011 #3
aybakar bıçak var onu da yazmayı unutmuşum eklemek istedim.
Bu mesajdan alıntı yap