Devren Reklam Ajansı Ofisi - Bursa

İkinci El Pazarı - Devren Reklam Ajansı Ofisi - Bursa ...

mubul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Devren Reklam Ajansı Ofisi

Marka / Model: 2010'da açıldı

Fiyat: 15.000 TL

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Taşınma, yeni yapılanma ve başka bir kurulu ofise geçmem sebebiyle kullanmış olduğum reklam ajansı ofisimi, özel laptop'um, 1 mac ve 1 pc bilgisayarım dışında diğer tüm eşyalar ve kurulu düzenle birlikte devretmeyi (satmayı) düşünüyorum. Reklam ajansına göre dizayn edilmiş bu ofis bir meslektaşımın işini görsün isterim. Direk benim kaldığım kira bedelinden, tabelasını değiştirip devam edilebilir.

E-posta:

Telefon: 0552 593 17 04
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Devren Reklam Ajansı Ofisi - BursaDevren Reklam Ajansı Ofisi - BursaDevren Reklam Ajansı Ofisi - BursaDevren Reklam Ajansı Ofisi - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap