DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli ...

adlizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adlizmir

Grafiker / İzmir

Alt 21-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI

Marka / Model: AJANSREKLAM

Fiyat: 29900

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: yurtdışına gideceğim için işyerimi devren satıyorum reklamcılık için gerekli tüm malzemeler faal bir şekilde vardır. şu anda işleyen sabit bir cirosu olan bir yer cadde üzerinde.malzemeleri detaylı bir şekilde yazmıyorum resimlerde görünüyor zaten detaylı bakmak istenirse yerinde incelenebilir.

işyerimiz ÜÇYOL İZMİR dedir.

E-posta:

Telefon: 0532 580 12 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli - DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli ya da DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli | DEVREN SATILIK REKLAM TABELA FİRMASI - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
carcar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carcar

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2013 #3
devren satılık djital baskı ve tabela
Bu mesajdan alıntı yap
carcar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carcar

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2013 #4