didaktik logo (ilk çalışmam)

Logo Tasarımları - didaktik logo (ilk çalışmam) Sponsorlu Bağlantılar ilk amatör çalışmam olduğu için sadece tikden bişeyler üretmeye çalıştım..öğrenci ve didaktik arasındaki ilişkiyi böle kurdum..tamamen vektöreldir..freehand çalışması.. yorumlarınızı bekliyorum.....

oktasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktasarim(23)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk amatör çalışmam olduğu için sadece tikden bişeyler üretmeye çalıştım..öğrenci ve didaktik arasındaki ilişkiyi böle kurdum..tamamen vektöreldir..freehand çalışması..

yorumlarınızı bekliyorum..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım renk bütünlüğü bozulmasın diye alttaki yazı gri renk ile yazılmış. Ama pembe renk ile beyaz renk birbirlerini çok iyi tamamlayan renkler. Ayrıca daha okunaklı ve dikkat çekici olmalarını sağlamış oluruz. Böyle çok sönük kalmış. Ama logonun genelini çok beğendim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-09-2009 #3
bir de şöyle denesen;
alttaki pembe çubuğun sol sınırını D sınırına çeksen ve alttaki yazıyı didaktik boyunca yaysan..
artı kare şekli insan ile pek bağdaşmamış..orada huzur vermeyen bir eksiklik var.
-çok açıklayıcı oldum-
Bu mesajdan alıntı yap
oktasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktasarim(23)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-09-2009 #4
bir de şöyle denesen;
alttaki pembe çubuğun sol sınırını D sınırına çeksen ve alttaki yazıyı didaktik boyunca yaysan..
artı kare şekli insan ile pek bağdaşmamış..orada huzur vermeyen bir eksiklik var.
-çok açıklayıcı oldum-

olabilir..ama üzerinden 2 yıl geçti..bence çok gerek yok..
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 25-09-2009 #5
öncelikle ellerine sağlık. artık eski ve değiştirilmeyecek bir logo olduğunu biliyorum ama yine de gördüğümüz eksikleri, güzellikleri söyleyelim de hepimiz sonraki işlerimizde az da olsa bir ders alalım. didaktik logo (ilk çalışmam)

bence de pembe çizginin içinde gri yazı iç karartmış. o yazı beyaz olmalı. veya yeni renk eklemeyeceksek bile transparan olmalı. bir de didaktik kelimesindeki t harfi biraz kısa kalmış sanki.
Bu mesajdan alıntı yap