digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz

Dijital makineler - digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz ...

digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz
eyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyorum

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Orjinal Renk formatına uygun.Makine kafalarına Dost.Baskı kalitesinde 1 numara.Canlı ve Parlak baskılarınız için ithal boylarımızı siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ulaşım sağlıyoruz.

Yurt Dışından İthal Digital Baskı makinelerimiz siparşiniz üzerine getirilir.
Makinalar ( Peşin Ödemelerde Uygun İndirimler için Mail ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. )
1-X-Roland vinyl sticker printing machine/photo printing machine
2-X-Roland 1600C digital printing machine
3-2.2 inkjet printer with DX5/DX7 head Machine intruduce
4-1.8 meters single head printer EPSON DX5 DX7
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artreklamajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artreklamajans

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hp10000s boyanız var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
FormUser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FormUser

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-01-2017 #3
Youtube.com/results?q=kapakolur&sm=3 linkteki baski turlerini yapabilicek makinaniz var mi temin edebiliyor musunuz
Bu mesajdan alıntı yap
FormUser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FormUser

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-02-2017 #4
Ilgilenen yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap