digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz

Dijital makineler - digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz Sponsorlu Bağlantılar Orjinal Renk formatına uygun.Makine kafalarına Dost.Baskı kalitesinde 1 numara.Canlı ve Parlak baskılarınız için ithal boylarımızı siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ulaşım sağlıyoruz. Yurt Dışından İthal Digital ...

digital baskı boyası,digital baskı malzemeleri,digital baskı makinesi,sıfır baskı makinesi,boya malz
eyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyorum

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Orjinal Renk formatına uygun.Makine kafalarına Dost.Baskı kalitesinde 1 numara.Canlı ve Parlak baskılarınız için ithal boylarımızı siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ulaşım sağlıyoruz.

Yurt Dışından İthal Digital Baskı makinelerimiz siparşiniz üzerine getirilir.
Makinalar ( Peşin Ödemelerde Uygun İndirimler için Mail ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. )
1-X-Roland vinyl sticker printing machine/photo printing machine
2-X-Roland 1600C digital printing machine
3-2.2 inkjet printer with DX5/DX7 head Machine intruduce
4-1.8 meters single head printer EPSON DX5 DX7
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artreklamajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artreklamajans

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hp10000s boyanız var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
FormUser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FormUser

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-01-2017 #3
Youtube.com/results?q=kapakolur&sm=3 linkteki baski turlerini yapabilicek makinaniz var mi temin edebiliyor musunuz
Bu mesajdan alıntı yap
FormUser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FormUser

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-02-2017 #4
Ilgilenen yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap