Digital Baski Makineleri Aksaklıklarınıza Çözüm Önerileri

Dijital makineler - Digital Baski Makineleri Aksaklıklarınıza Çözüm Önerileri Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bu ülkedeki encad proe, encad600, encad700, encad850, encad1000, encad1200, mutoh toucan, mutoh falconII, mutoh draft station, mutoh valuejet, roland, perfectjet, seiko64S,seiko100s, hp, Lyric, optima, Maxima, aycam, opticolor ...

optimumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar
Bu ülkedeki encad proe, encad600, encad700, encad850, encad1000, encad1200, mutoh toucan, mutoh falconII, mutoh draft station, mutoh valuejet, roland, perfectjet, seiko64S,seiko100s, hp, Lyric, optima, Maxima, aycam, opticolor görülceği gibi birçok iç mekan, solvent, uv, flatbed, sıvı laminasyon, soğuk laminasyon, cnc router, laser olmak üzere birsürü makinenin üretiminde bulunmuş ve kurmuş ve servisini vermekte olan bir makine mühendisiyim. Beni bu sektördeki birçok kişiye sorabilirsin.
Amacım reklam yapmak değil kişileri doğru bilgilendirmek.
Hertürlü teknik sorunuzu bana danışabilirsiniz. Bu konu altında bana problemlerinizi bana sorabilirsiniz. Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.
Herkese iyi çalışmalar,
Saygılarımla,
Cem ÖZTÜRK
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pele

Grafiker / Van

Alt 11-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
optimum reklamı biliyoruz
gerçekten 4x4 lük bir kuruluş
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Optimum hakkında iyi duşunmek istiyorum ama maalesef

Alt 17-02-2009 #3
optimum reklamı biliyoruz
gerçekten 4x4 lük bir kuruluş

Optimum reklam hakkında 4x4 lük demissiniz ama maalesef ben aynı fikirde değilim, Bende makina aldım optimumdan xaar kafa ve aldıktan 2 ay sonra ısıtıcıları çalışmadı ve tam 3 aydır hala ısıtıcıları yapacaklar ben makinayı optimumdan ikinci el aldım ama alırken bana kafaların rahatlıkla 1 yıl gideceğini soylediler fakat şuan 2 tane kafa tıkalı ve bana zararı 1500 TL ,
Bu mesajdan alıntı yap

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-02-2009 #4
Optimum reklam hakkında 4x4 lük demissiniz ama maalesef ben aynı fikirde değilim, Bende makina aldım optimumdan xaar kafa ve aldıktan 2 ay sonra ısıtıcıları çalışmadı ve tam 3 aydır hala ısıtıcıları yapacaklar ben makinayı optimumdan ikinci el aldım ama alırken bana kafaların rahatlıkla 1 yıl gideceğini soylediler fakat şuan 2 tane kafa tıkalı ve bana zararı 1500 TL ,
Merhaba başka bir konuda makinayı ISG den aldığını yazmış ve aşagıda tırnak icindeki reklamı vermişssiniz.

Merhaba arkadaşlar model yükselteceğim için elimde bulununan 320 cm lik 128
12 kafa 720 dpi makinam satılıkdır.
Makina 4 pasda saatde 25 m2
5 pasda saatde 20 m2
6 pasda saatde 15 m2 baskı hızına sahiptir, şuan siyah ve sarı kafalarda %20 tıkanma mevcut önümüzdeki hafta o kafalarda değişecek, faturaları ile ve aldığım firma isg reklam ile ispatını yaparım, onun dışında makina sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Toplamda 19.000 TL
10.000 TL PEŞİN
12.000 TL 120 günlük banka teminatlı senet ile satışı yapılır,
İlgilenen arkadaşların özelden mesaj atmaları rica olunur.

Şimdi burada aynı makinayı bizden aldığınızı söylüyorsunuz. Hangisine inanacağız.
Acaba makineyi kaç liraya aldınız? Kaç metrekare iş bastınız bugune kadar?
Kac yıllık bir makine aldınız?
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 18-02-2009 #5
makine cok eski degil ise veya kafalarla 150-200 bin metrekare baski yapilmamis ise baski kafalarinin tikanmasi makinadan kaynaklanmaz. Ya temizliginin iyi yapilmamasindan ya da dandik boya kullanmaktan olur.
Bu mesajdan alıntı yap
altınışık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altınışık

Baskıcı / İstanbul

Alt 20-02-2009 #6
slm cem

Sana bi konuda danışmak istiyorum biz encad850 içmekan baskı mak. kullanıyoruz. Mak i
hoş güzel baskı yapıyor ama kartuşları çok sıkıntılı ve maliyetli, kartuşları temin ediyoruz bir şekilde ama arkasındaki chip konusunda zorlanıyoruz. süresi dolduktan sonra yeni kit almamız gerekiyor ve temin etmek te zorlanıyoruz maliyetler yüksek chip konusunda ne yapabilirim.

slmlar

Şamil ALTINIŞIK
Bu mesajdan alıntı yap

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-02-2009 #7
slm cem

Sana bi konuda danışmak istiyorum biz encad850 içmekan baskı mak. kullanıyoruz. Mak i
hoş güzel baskı yapıyor ama kartuşları çok sıkıntılı ve maliyetli, kartuşları temin ediyoruz bir şekilde ama arkasındaki chip konusunda zorlanıyoruz. süresi dolduktan sonra yeni kit almamız gerekiyor ve temin etmek te zorlanıyoruz maliyetler yüksek chip konusunda ne yapabilirim.

slmlar

Şamil ALTINIŞIK
Selam,
Encad 850 çok eski bir model. Biraz zorlasam uzak doğudan chip kırıcı sağlaya bilirim. Ama bu seferde 850 kartuşu bulman çok zor. Çünkğ Kodak bile Encad üretmeyi durdurdu. Lexmarka kartuşları bulup doldurman gerekecek. İkinci el HP5500 bulma ihtimalin varmı? yada varsa bile onu satın alabilme ihtimalin varmı? Encad 1000 yada encad 1200 ü ikinci el 3000 USD ye piyasan bulunabilir. Encad 1000 için chip kırıcı ve kartuş bulmak çok daha kolay çünkü encad 850 baya eskidi. Biraz daha açarsan durumunu sana daha iyi yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-02-2009 #8
slm cem

slmlar

Şamil ALTINIŞIK
Herhangi bir gelişme oldumu?
Bu mesajdan alıntı yap
ahuzarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuzarim(40)

Baskıcı / Erzurum

Alt 13-12-2009 #9
optımumreklamı bılıyorum
oarnın makınasını kullandım super makına ııdı ama omru bıttı degıstık
yınede sagolsun yapacagı yardım ıcın
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-12-2009 #10
gecen sene ve bu sene fuarda maximayı görmüştüm güzel bir makinaydı ama keşke bu seneki fuarda scorpion ve innovayı görebilseydik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aksakliklariniza, baski, cozum, digital, makineleri, onerileri