Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbul

İş Veren İlanları - Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop: İyi seviyede Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli ...

Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbul
Ervaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ervaa

Desinatör / İstanbul

Alt 17-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyor

Program/Seviye: Photoshop: İyi seviyede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul/Eyüp'teki digital baskı merkezimize desen,varyant konusunda deneyimli bay,bayan desinatör aranıyor,Eyüp/Alibeyköy civarı olması tercihimizdir. (Yol sorunu olmaması sebebiyle)

E-posta: -

Telefon: 0212 522 12 57
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Digital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbulDigital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbulDigital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbulDigital baskı merkezimize desen, varyant konusunda deneyimli bay, bayan desinatör aranıyo - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
heyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

heyc

Desinatör / İstanbul

Alt 17-02-2016 #3
merhaba ben şakir SONGÜL
6 yıl emprime parça ve 2 yıldan fazla süblime desinatörüğü yaptım
ilgilenirseniz benim iletişim numaram 0541 776 75 72

merhaba
şuanda çalışıyorum emprime sektöründe dışardan iş arıyorum evde çalışıyorum
Bu mesajdan alıntı yap