Digital Combo Sıcak Pres Transfer Makinesi Satılıktır

İkinci El Pazarı - Digital Combo Sıcak Pres Transfer Makinesi Satılıktır ...

ejderkaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ejderkaan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Makinenin değişen kafaları sayesinde kupa,puzzle,tabak,yastık,tişört,şapka, her türlü düz yüzey üzerine bask yapabilirsiniz.
Piyasadakilerin aksine makine amerikan malıdır. Digital sıcaklık göstergesi ve zamanlayıcısı vardır. Çok yoğun kullanılmamıştır. Elektirik tüketimi azdır. İçindeki resistanslar ısındığında elektirik kullanımı kapatır. Tüm yüzeyi eşit sıcaklıkta ısınmaktadır. Piyasa'da hala değer 3500 + kdv USD olarak satışı vardır. Çok dayanıklı bir makinedir.

Bizim istediğimiz bu makineye 2500 liradır. Elimizdeki kupalar ve transfer kağıtlarıyla birlikte verilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mzmz600 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzmz600

Hiç Biri / Bursa

yazıcı,

Alt 30-10-2009 #3
Makinenin değişen kafaları sayesinde kupa,puzzle,tabak,yastık,tişört,şapka, her türlü düz yüzey üzerine bask yapabilirsiniz.
Piyasadakilerin aksine makine amerikan malıdır. Digital sıcaklık göstergesi ve zamanlayıcısı vardır. Çok yoğun kullanılmamıştır. Elektirik tüketimi azdır. İçindeki resistanslar ısındığında elektirik kullanımı kapatır. Tüm yüzeyi eşit sıcaklıkta ısınmaktadır. Piyasa'da hala değer 3500 + kdv USD olarak satışı vardır. Çok dayanıklı bir makinedir.

Bizim istediğimiz bu makineye 2500 liradır. Elimizdeki kupalar ve transfer kağıtlarıyla birlikte verilecektir.
yazıcı var mı bir de fiyat biraz yüksek geldi bana nette birçok sitede sıfır taksitli fiyatları 1500 civarı combo makinaların,bilgi almak için soruyorum yanlış anlamayın teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ertan eray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertan eray

Hiç Biri / Samsun

Alt 30-10-2009 #4
selamlar.
elimde 38*38 press+bulk sistem+epson D120 prınter+mürekkepleri dolu, sistem var.
(sıfır makina)
fiyat : 1450 tl Kdv dahil. tel: 0 533 410 85 65
Bu mesajdan alıntı yap
mzmz600 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzmz600

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2009 #5
selamlar.
elimde 38*38 press+bulk sistem+epson D120 prınter+mürekkepleri dolu, sistem var.
(sıfır makina)
fiyat : 1450 tl Kdv dahil. tel: 0 533 410 85 65
fiyat sonmu
Bu mesajdan alıntı yap
ertan eray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertan eray

Hiç Biri / Samsun

Alt 31-10-2009 #6
bana sorduysanız evt. son fıyattır.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet227 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet227

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 02-11-2009 #7
selamlar
bendede combo pres 5 parça kupa,puzzle,tabak,yastık,şapka,tshort her türlü düz yüzey üzerine baskı yapıla bilir epson dx7450 süplimasyon sistemli yazıcı + 100 m 4 renk mürekkep ve trasver kagıdı ve elimde bulunan bardak tshort tabak mini tshort numunelerini vere bilirim fiyat 2250 tl son fiyattır 0506 237 42 91 sadece beş defa baskıda kullandım iş değişikligi dolayı satıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
halukyunlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halukyunlu

Matbaacı / İzmir

Alt 08-07-2010 #8
ejder kaan kardeşim bu makina hala duruyormu
0533 474 14 24
Bu mesajdan alıntı yap
eserea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eserea

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-03-2013 #9