Digital LED Ekran Video Reklam tasarımcısı

Sonuçlanan İlanlar - Digital LED Ekran Video Reklam tasarımcısı ...

fotoyalniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoyalniz

Grafiker / Erzincan

Alt 16-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 yıldır digital led ekranların video reklamlarını yapıyorum. İşin amaç ve verilerini gönderilirse video reklamlarınızı isteğinize uygun yapabilirim. Kullandığım programlar: Adobe photoshop, Corel Draw, Adobe After effect, Particulur programları, 3d max, adobe premire vs...Pm den showreeli gönderebilirim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR=DarkOrange]Dikkat![/COLOR]
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
fotoyalniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoyalniz

Grafiker / Erzincan

Led Panolara reklam videoları

Alt 13-12-2009 #3
Kullandığım programlardan bazılar photoshop - corel - after effects ve diğer video işmele programları...

2000 yılından beri açık hava reklamcılığında grafiker olarak çalıştım. son 4 yıldır led panolara reklam videoları hazırlıyorum ve masaüstü yayıncılık alanında freelance olarak çalışıyorum.

showreel linkim
Dailymotion - Ahmet's showreel - Film ve TV Kanalı

Diğer şehirlerdeki led panolara video reklamı hazırlayabilirim freelance olarak.

İletişime geçmek isteyen işverenler ********* adresinden veya özelden ulaşabilirler.
1299OCS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1299OCS

Hiç Biri / Kayseri

Alt 24-12-2009 #4
ücretlendirme için [email protected] e msj gönderin veya aynı adresi msne ekleyin