Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

İllüstrasyon Çalışmaları - Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zaman olmuştu, şunların üzerine yeteri kadar düşemediğim ve araya para kazanmak zorunluluğu yüzünden diğer işlerin önceliğinin gelmesinden dolayı her türlü eleştiriye elbetteki açığım...

Photoshop / Dijital boyama

Diğer çalışmalarımdan örnekler:

http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html

Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Demek üzerinde dursaydın çok daha güzel olucikti ama yinede fena değil creed eline sağlık...

Yalnız ertelediğim bazı şeyleri tetikliyosun kutlarım Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #3
Demek üzerinde dursaydın çok daha güzel olucikti ama yinede fena değil creed eline sağlık...

Yalnız ertelediğim bazı şeyleri tetikliyosun kutlarım Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy
Yahu, para kazanıcaz derdine düştükmü hedeflediklerimiz sürekli erteleniyor.. Üzücü, sıkıcı ve tamamiyle tek hedef para üzerine dönüyor..

Komik olan şey zaman harbiden akıp gidiyor..Yarın pamuğu tıkarlarsa sorarım ben sıratta, abi bitirecektim hedeflerim vardı napıyoruz diye.. Ama bilemiyorum ne yaparlar.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #4
Yahu, para kazanıcaz derdine düştükmü hedeflediklerimiz sürekli erteleniyor.. Üzücü, sıkıcı ve tamamiyle tek hedef para üzerine dönüyor..

Komik olan şey zaman harbiden akıp gidiyor..Yarın pamuğu tıkarlarsa sorarım ben sıratta, abi bitirecektim hedeflerim vardı napıyoruz diye.. Ama bilemiyorum ne yaparlar.
Sen çok konuştun odunu al gel derler ne dicekler Digital Painting / Creedwar / Poison IvyDDigital Painting / Creedwar / Poison Ivy

O değilde hakikaten öyle geçim derdine düşüyoruz ki insan keyif aldığı şeyleri yapmaktan aciz kalıyor bende issyan ediyorum uleeyynn Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Sen yine sıkıştırmışsın aralara aferin :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #5
Sen çok konuştun odunu al gel derler ne dicekler Digital Painting / Creedwar / Poison IvyDDigital Painting / Creedwar / Poison Ivy

O değilde hakikaten öyle geçim derdine düşüyoruz ki insan keyif aldığı şeyleri yapmaktan aciz kalıyor bende issyan ediyorum uleeyynn Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Sen yine sıkıştırmışsın aralara aferin :wink:
Müşteriyi bekliyorum, paşam gelecekti saat 12:00'de halen gelecek..

Bu arada AHAR teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #6
Müşteriyi bekliyorum, paşam gelecekti saat 12:00'de halen gelecek..

Bu arada AHAR teşekkür ederim.
Ben öyle paşanın alnını bi güzel karışlarım Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy1:
Ne rahat adamlar ya.. sonra da iş acil derler gel de sevme Digital Painting / Creedwar / Poison IvyD
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #7
Ben öyle paşanın alnını bi güzel karışlarım Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy1:
Ne rahat adamlar ya.. sonra da iş acil derler gel de sevme Digital Painting / Creedwar / Poison IvyD
Acil işleri almıyorum ben Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Gelsin gelsin, yemekte konuşuyoruz dedi yemek yiyemedim dahaDigital Painting / Creedwar / Poison Ivy Neyse biraz daha takılırım buralarda sonra işe güce devam..
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #8
Acil işleri almıyorum ben Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Gelsin gelsin, yemekte konuşuyoruz dedi yemek yiyemedim dahaDigital Painting / Creedwar / Poison Ivy Neyse biraz daha takılırım buralarda sonra işe güce devam..
Hahaha çama asmışsın gördüm acil iş itinayla geri çevrilir diye Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Gelsin yahu bişiy demedim, gelsin tebi Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy
Aç kalma(yalım) :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #9
Hahaha çama asmışsın gördüm acil iş itinayla geri çevrilir diye Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

Gelsin yahu bişiy demedim, gelsin tebi Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy
Aç kalma(yalım) :wink:
Açım

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2012 #10
Açım
Hahaha tamam ya boyuciiizzz Digital Painting / Creedwar / Poison IvyD
Geçen gün dosyları gezinirken çıktın karşıma ne hale getirmişim seni bi görsen gülmekten evrim geçirirdin kesin Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları