Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

İllüstrasyon Çalışmaları - Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman Sponsorlu Bağlantılar Fazla vaktim olmadan ve araya çok uzun zaman girdiğini varsayarsak baştan başlamakla aynı şeyler sanırım..Telafi için çalışmak şart.. Çizim bana ait değildir. Vektörel olarak çizimini yaptım fakat ham ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 12-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fazla vaktim olmadan ve araya çok uzun zaman girdiğini varsayarsak baştan başlamakla aynı şeyler sanırım..Telafi için çalışmak şart..

Çizim bana ait değildir. Vektörel olarak çizimini yaptım fakat ham döküman üstünden boyama ve renklendirme Photoshop 2.5 saat.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler miray ve Xplode.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2012 #3
184 görüntülenme, hiç iyi kötü yorum yok..Teşekkürler ne diyelim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sibelistan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sibelistan

Ressam / İstanbul

Alt 09-08-2012 #4
Güzel olmuş...

Fantastik alanda çizimler yapıyorsan bu ekte gönderdiğim
haber belki ilgini çekebilir.

Alternatif yayıncılığın bu sene çıkaracağı illüstratörler
kataloğunda yer almak istersen sitelerinden bilgileri
alıp başvurabilirsin. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2012 #5
Güzel olmuş...

Fantastik alanda çizimler yapıyorsan bu ekte gönderdiğim
haber belki ilgini çekebilir.

Alternatif yayıncılığın bu sene çıkaracağı illüstratörler
kataloğunda yer almak istersen sitelerinden bilgileri
alıp başvurabilirsin. Başarılar...
İlginize teşekkür ederim. Link forum kurallarınca kaldırılmış. Bir katalogta çıkmak gibi düşüncem yok, zira daha yolun çok başında ve eksiklerinin farkında olan biriyim. Yinede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2012 #6
Hımmm.. Way way waaaay!
Yokluğumdan istifade meydanlar boş bırakılmamış üstüne okunmuş Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

Sevdim bu kediyi, oldukça da başarılı creed tebrik ederim Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Rengi kırmızı mı olsaydı aceba Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman ok ok gayet yerinde Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

Devamı ne zaman gelir aceba Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2012 #7
Hımmm.. Way way waaaay!
Yokluğumdan istifade meydanlar boş bırakılmamış üstüne okunmuş Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

Sevdim bu kediyi, oldukça da başarılı creed tebrik ederim Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Rengi kırmızı mı olsaydı aceba Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman ok ok gayet yerinde Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

Devamı ne zaman gelir aceba Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Konularımdan bakarsan zaten senin gibi gezip tozmadığımızı, bu sıcak günlerde serinleten karpuzlu kolasından, cep telefonu kullanım klavuzuna, oradan 3D lere yok yok hatta kediler, süperler boyadığımıza aşina olabilirsin value. Devamı elbetteki gelir. Arada çiziktiriyor, çalışıyor, çalışıyorduuuu...Birde gargamel vardı! Oda kötüydü....
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2012 #8
Konularımdan bakarsan zaten senin gibi gezip tozmadığımızı, bu sıcak günlerde serinleten karpuzlu kolasından, cep telefonu kullanım klavuzuna, oradan 3D lere yok yok hatta kediler, süperler boyadığımıza aşina olabilirsin value. Devamı elbetteki gelir. Arada çiziktiriyor, çalışıyor, çalışıyorduuuu...Birde gargamel vardı! Oda kötüydü....
Off disem karşıki dağlar erir Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman gezemedim ya sadece yaz uykusuna yattım, bünye istedi yalnız belirteyim Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Hımm demek work work work modundaydık, hemen büyütece alıyorum konularını, bakalım neler cızmışsın yokluğumda Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman Ama taktir ettim aferin hatta kıskandım hemen çalışmalara başlıyorum Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

hahaha ben göndermiştim gargameli koş creede yardım elini şeet diyi Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2012 #9
Off disem karşıki dağlar erir Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman gezemedim ya sadece yaz uykusuna yattım, bünye istedi yalnız belirteyim Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Hımm demek work work work modundaydık, hemen büyütece alıyorum konularını, bakalım neler cızmışsın yokluğumda Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman Ama taktir ettim aferin hatta kıskandım hemen çalışmalara başlıyorum Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

hahaha ben göndermiştim gargameli koş creede yardım elini şeet diyi Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman
Gargamel Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman hımm ilginç bir konu olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-08-2012 #10
hatların keskinliğini arttırın derim. yansımada karşıt renkleri pek kullanmamışsınız. bu da figürün görüntüsünde, estetiğinde sıkıntıya yol açmış. koyu ve açık renkleri birbirlerine yaklaştırıp kullanın derim. örnek olması için artgerm üstadın birkaç çalışmalarını ve canlı boyamalarını incelemenzi tavsiye ederim link
kolay gelsin Digital Painting + Ink / Creedwar / Cat Woman

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları