Diğtal baskı makinesi almak istyorum

Dijital makineler - Diğtal baskı makinesi almak istyorum ...

sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar diğtal baskı makinesi almak istyorum ne öneriyorsunuz yeni iş kuracak bi arkadşım var baskı atölyesi yapmak istyor bize fazla pahalı olmuyan ama bize 4 5 sene idare edece k bi makine lazım 0 yada 2. El ne önerirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
istediğiniz makine iç mekan mı olacak yoksa dış mekan mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Ela Reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ela Reklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-02-2009 #3
Konica kafa kullanan MAXIMA dan şaşma derim. saatde 55 metrekare iç mekan kalitesinde baskı yapabilen dış mekana dayanıklı bir makine.
Bu mesajdan alıntı yap
cihat 28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihat 28

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı

Alt 20-02-2009 #4
işi bilen belli oluyor MAXİMA konica kafa makina ela reklam gibi en az 50 kullanıcı var
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-02-2009 #5
ben ankaradan apostrof reklam. bende hem saatçioğlundan aldığım 8 kafalı spt 510 35 pikolitre makine var hemde optimumdan aldığım maxima 8 kafalı konika minolta 14 pikolitre makina var. her ikisinede aynı anda aynı işi aynı pasta ve aynı hızda gönderiyorum, iş 24m2 optimumdan aldığım konika kafalı maxima işi bitirdiğinde daha seiko kafalı makina işin yaklaşık yarısında oluyor yani konika kafalı maxima seıko kafalı makınadan 2 katı daha hızlı.baskıları karsılastırdıgında konıka kafalı maxımanın baskıları ıç mekandan bı farkı yok.ve noktaları seıko kafalı makınadan 3 te 1 daha küçük.her ıkı makınada baskıyı göndermeden önce kafaları temızledım.seıko kafalı makında baskı sırasında 3 .4 kere temızlık yaptım.konıka kafalı makınadahıç temızlık yapmadan bıtırdı işi.skonıka kafalı makınada temızlık esnasında seıko kafalı makınaya göre 10 da bırı boya tüketüyo.hepinize gönul rahatlıgıyla konıka kafalı maxımayı önerırım...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-02-2009 #6
Bu site grafikerler.net
Bu kategori : Dijital Baskı Ve Kesim Makineleri > Dijital makineler > site kuralları buradada geçerlidir.

Sevgili janjan41 ve acababunebababe konu sizin ikinizin sohbet etmeniz espriler yapmanız için açılmış bir konu değildir. Eğer sohbet etmeyi gerçekten istiyorsanız lütfen graficafe de bla bla konusuna mesaj yazınız. Konu ile alakasız mesaj yazarsanız kuralları hatırlatmak zorunda kalacağım sizlere. Tekrarında hakkınıda yaptırım uygulanacaktır. Kurallar gereği Grafikerler.net te olan hiç bir konuya alakasız mesajlar yazılamaz.

Alakasız tüm mesajlar silinmiştir...
Bu mesajdan alıntı yap
ADK3434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADK3434

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-02-2009 #7
arkadaşım benim tavsiyem Bu SEIKO UD-3206S veya UD-3208S Olur arkadaşım kullanıyor süper bir cihaz hem elektronık hem mekanık hemde baskı olarak çok güzel 2 yıldır kullanıyor
Bu mesajdan alıntı yap
babayorgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babayorgun

Baskıcı / Niğde

Alt 21-03-2009 #8
slm arkadaşım bende myjet konika fafa makına varr kullanıyorumm cokk süperr bişeyyy
aklına yatarsa özelden mesaj att aracı olurummm
eger 2.el almak istıyorsan bende infiniti varr onu sana satabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
bakihasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakihasan

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2009 #9
roland sp 540 v baskes var satılık düşünürsen irtibata geçebilirsin benimle.
Bu mesajdan alıntı yap
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 26-03-2009 #10
infiniti düşünürsen yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları