Dijital Afiş

Afiş Tasarımı - Dijital Afiş Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar konunun konumunun yanlış olduğunun farkında olsam da lütfen acilen bir yanıt alıp silinmesini veya taşınmasını dilerim. 50x70 dört tane dijital afiş basımı, 80 TL+Kargo. Sizce bu fiyat ...

Dijital Afiş
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya22

Dijital Afiş

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar konunun konumunun yanlış olduğunun farkında olsam da lütfen acilen bir yanıt alıp silinmesini veya taşınmasını dilerim.

50x70 dört tane dijital afiş basımı, 80 TL+Kargo.

Sizce bu fiyat nasıl? Veya başka önerebileceğiniz kaliteli ve daha uygun fiyatlı matbaa var mı?

Yanıtlarınızı beklemekteyim, teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana bu fiyat çok uçuk geldi ama nerdesininiz bide afiş ne kağıdına basılacak dijital diyosun iç-mi dış mekan mı brandaya mı olcak ???
Bu mesajdan alıntı yap

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-03-2009 #3
Afiş, kağıda basılacaktır. Detay almadım ama sanıyorum 115 gr. kuşe kağıt kullanıyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2009 #4
Çok pahalı arkadaşım bence başka dıgıtal baskı merkezlerinden fiyat almanı tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #5
3 gün önce A3 e 1 TL den bastırdım. hemde kartona 50X70 4 tane 80 tl olma ihtimali var mı sence. mryers in dediği gibi başka bi dijitalciye git. ozalitçiler daha ucuza yapıyo.
Bu mesajdan alıntı yap
ayhankaras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhankaras

Matbaacı / Ankara

Alt 07-03-2009 #6
bana bu fiyat çok uçuk geldi ama nerdesininiz bide afiş ne kağıdına basılacak dijital diyosun iç-mi dış mekan mı brandaya mı olcak ???
4 tane afişten bahsediyor. kağıdı 115 olsa ne olur 200 olsa ne olur. sence fiyat değişir mi

Çok pahalı arkadaşım bence başka dıgıtal baskı merkezlerinden fiyat almanı tavsiye ederim..
iç mekan baskı ile 170 ya da 200 gram kağıda basılacak. sanırım dış mekan vinyl baskıyla karıştırdınız.

3 gün önce A3 e 1 TL den bastırdım. hemde kartona 50X70 4 tane 80 tl olma ihtimali var mı sence. mryers in dediği gibi başka bi dijitalciye git. ozalitçiler daha ucuza yapıyo.

Dijital Afiş yer gök renkli çıktı merkezi dolu. a3 den daha büyük çıktı alabilen yer varsa bizede söler misiniz? + a3 çıktıyı ben size 0,8 YTL'ye veririm Dijital Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
ayhankaras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhankaras

Matbaacı / Ankara

Alt 07-03-2009 #7
Afiş, kağıda basılacaktır. Detay almadım ama sanıyorum 115 gr. kuşe kağıt kullanıyorlar.
arkadaşım madem bu afişle yarışmaya katılacaksın. sakın ha millete uyup özalit almayasın. tanıdığın dijital baskı merkezi varsa. git iç mekan fiyat al.
Bu mesajdan alıntı yap
zelmac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zelmac

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 07-03-2009 #8
Ben 50- 70 cm bir kuşe kağıdı 10 ytl ye bastırmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-03-2009 #9
zelmac, nerede ve ne şekilde bildirebilir misin lütfen?
Bu mesajdan alıntı yap