Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbul ...

onurg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurg

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 19-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mobil uygulamalar ve oyunlar geliştirdiğimiz ajansımıza, keyifli projelerde yer alarak kendini geliştirebilecek, photoshop ve illustrator programlarını kullanabilen tasarımcı stajyer arıyoruz.

Not: Başvurunuzda örnek çalışmalarınızı mutlaka gönderin.

Çalışma yeri : Kadıköy Merkez.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbulDijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbulDijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbulDijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

onurg

Alt 23-04-2015 #3
Staj için aradığımız pozisyonlar dolmuştur. İlan güncel değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
aleynkya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleynkya

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2015 #4
Merhaba, Bakırköy kız meslek lisesi 11.sınıf öğrencisiyim.Grafik tasarım okuyorum 12. sınıfta zorunlu staj yeri arıyorum Teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve problem çözme yeteneğimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak.İlginiz için teşekkür ederim.
buradan ulaşabiliriniz.
Bu mesajdan alıntı yap

onurg

Alt 04-04-2016 #5
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
TamerCngz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TamerCngz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-04-2016 #6
Mail attım.
Bu mesajdan alıntı yap

onurg

Alt 31-05-2016 #7
Staj için aradığımız pozisyonlar dolmuştur. İlan güncel değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
SenemDomur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SenemDomur

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-06-2016 #8
merhaba,

daha önce modelist yardımcılığı yaptım her hangi iş deneyimim yok corel,ıllustrator,photosop a hakimim .bu programları kurs yardımıyla öğrendim, yalnız kursum hala devam ediyo cumartesi ve pazar günleri
gönderdiğim resimler yeni yaptığım çalışmalarım jpeg olarak kaydettiklerim

teşekkürlerr
Bu mesajdan alıntı yap
mahizercagil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahizercagil

Karikatürist / İstanbul

maltepe ünüversitesi çizgi film ve animayon tasarım öğrencisiyim yetiştirilmek üzere iş bakıyorum.

Alt 10-08-2016 #9
Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mobil uygulamalar ve oyunlar geliştirdiğimiz ajansımıza, keyifli projelerde yer alarak kendini geliştirebilecek, photoshop ve illustrator programlarını kullanabilen tasarımcı stajyer arıyoruz.

Not: Başvurunuzda örnek çalışmalarınızı mutlaka gönderin.

Çalışma yeri : Kadıköy Merkez.

E-posta:
merhaba;
maltepe ünüversitesinde çizgi film ve animasyon tasarımı okuyorum yetiştirilmek üzere staj yapmak istiyorum çalışmalarım ne yazık ki yok en baştan yetştirilmek istiyorum bunun için okuldan aldığım bilgiler yetersiz geliyor bu yüzden sektöre atılmak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap