Dijital Baskı alanında uzmanlaşmak isteyen grafiker aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Dijital Baskı alanında uzmanlaşmak isteyen grafiker aranıyor. ...

7tp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7tp

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital baskı sektörünün lider firmalarından Yeditepe Reklam, dijital baskı alanında uzmanlaşabilecek grafiker / stajer grafiker aramaktadır.

Aranan Vasıflar:
  1. Öğrenmeyi bilmek
  2. Kendini geliştirme odaklı olmak
  3. Çok iyi genel PC ve Windows kullanım bilgisi
  4. İyi seviye Photoshop ve Freehand kullanımı
  5. Orta seviye Corel ve Illustrator kullanımı
  6. İstanbul Avrupa yakasında ikamet
  • İşyerimizin çalışma saatleri haftaiçi 09:00 - 19:00 , Cumartesi 09:00 - 15:00 olarak belirlenmiştir. Ancak bu saatlere her zaman uymuyoruz ve işyerimizde grafikerlere mesai ücreti ödenmemektedir.
  • İşyerimiz Bayrampaşa - Sağmalcılar arasında olup metroya yürüme mesafesindedir.
  • Çalışma ortamımız stresten uzak ve çalışanlarımızın iletişimleri tamamen saygı sınırları çerçevesindedir.
  • Çalışma şartları maaş + yemek + ssk şeklindedir.

İlgilenen arkadaşların CV leri ile birlikte kendilerini anlatan tek paragraflık yazıyı ********* adresine göndermeleri bizleri sevindirecektir.

.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dijital Baskı alanında uzmanlaşmak isteyen grafiker aranıyor. veya Dijital Baskı alanında uzmanlaşmak isteyen grafiker aranıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

7tp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7tp

Baskıcı / İstanbul

Dijital Baskı firması için grafiker

Alt 24-12-2010 #3
Dijital baskı sektörünün lider firmalarından Yeditepe Reklam, dijital baskı alanında deneyimli grafiker aramaktadır.

* İşyerimiz Bayrampaşa - Sağmalcılar arasında olup metroya yürüme mesafesindedir. Ayrıca çeşitli semtlere servis mevcuttur.
* Çalışma şartları maaş + yemek + ssk şeklindedir.

İlgilenen arkadaşların CV leri ile birlikte kendilerini anlatan tek paragraflık yazıyı ********* adresine göndermeleri bizleri sevindirecektir.
oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2010 #4
ilan aktif mi?
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #5
2 yıllık grafikerim dijital baskı üzerine bir firmada çalışmadım öğrenmek profesyonelleşmek isterim yenibosna e-5 yakınım düşünürseniz ********* 600 tl -maaş-ssk-yol-yemek imkanlarıyla
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2010 #6
Cv bıraktım ilgileniyorum
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2010 #7
Bayrampaşada oturuyorum