Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır.

Sonuçlanan İlanlar - Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. ...

Lyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lyna

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Şirketimiz bünyesinde çalışacak tasarım programlarına hakim tecrübeli baskı operatörü ve grafiker aranmaktadır. İlgilenen adayların Cv lerini aşağıdaki mail adresine yollamasını rica ederim.

Firma ismi:
Çalışma şartları: Tam zamanlı

İletişim: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. - Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. ya da Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır. | Dijital Baskı Firmasına Baskı Operatörü, Grafiker Aranmaktadır.

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

graphic_ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic_ahmet

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2010 #3
yeriniz nerde acaba.
ben ist.anadolu yakasında ikamet ediyorum.
dijital baskı operatörlüğü ve grafikerlik yapıyorum.
Lyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lyna

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2010 #4
Merhabalar,
İlan günceldir, 1000 tl maaş+yemek+ssk şartları ile eleman arayışımız devam etmektedir.
saadetsolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saadetsolar(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2010 #5
merhaba,
iş yeri adresi nedir ögrenmek mümkün mü ?