Dijital Baskı grafikeri aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Dijital Baskı grafikeri aranıyor ...

rehberreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rehberreklam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gaziosmanpaşa da hizmet vermekde olan reklam şirketimize dijital baskı konusunda tecrübeli, photoshop ve corel draw bilen tam zamanlı çalışacak grafiker aranıyor.
İletişim için
616 85 80
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dijital Baskı grafikeri aranıyor veya Dijital Baskı grafikeri aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

rehberreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rehberreklam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-10-2010 #3
ilan günceldir.
bynemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynemo

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2010 #4
8 yıl grafikerlik yapmaktayım çeşitli sektörde grafiker olarak çalıştım
fotoğraf üzerine 2 yıl
reklam üzerine 2 yıl
reklam - dijital baskı oparatörü & tabela üzerine 3 yıl
cam fabrikasında şimdi duşakabin cam desenleri için çizim & tasarım üzerine 1yıl

deneyime sahibim

kullandığım programlar

corel draw serileri
photoshop serileri
freehand serileri

extra olarak bir çok program kullanıyorum ama corel, photoshop, freehand çok iyi
diğer programları kısmen kullanıyorum benim tasarımlarımda bana yardımcı olabilecek kadar.

Mehmet EKİCİ

Tags
dijital baski grafiker