Dijital Baskı İçin Tasarılarınızı Bekliyorum.

Sonuçlanan İlanlar - Dijital Baskı İçin Tasarılarınızı Bekliyorum. Sponsorlu Bağlantılar küçük bir ilçede Bilgisayar servisi ve iletişim işi ile uğraşıyorum önceden yaptırdığım dijital baskı rengi 2 yılda soldu. bana tasarım yapacak arkadaş lazım ilgilenenler yazarsa sevinirim logo da ...

sennoloren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sennoloren

Bilg. Teknikeri / Mersin

Alt 09-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

küçük bir ilçede Bilgisayar servisi ve iletişim işi ile uğraşıyorum önceden yaptırdığım dijital baskı rengi 2 yılda soldu. bana tasarım yapacak arkadaş lazım ilgilenenler yazarsa sevinirim logo da dahil fiyatlarınızıda verin 60x230 cm sıradan ışıklı tabela belki sizin için küçük iş olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
Elit Bilgisayar-İletişim
Web Tasarımı-Güvenlik sistemleri-Bilgisayar Bakım Onarım-Turkcell Avea Vodafone

Bu Şekilde Örnek Gonderen Olursa Sevinirim Saygılarımla.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ALYuwAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALYuwAR

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Adana

Alt 11-05-2010 #3
sennoloren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sennoloren

Bilg. Teknikeri / Mersin

Alt 13-05-2010 #4
sağolun arkadaşlar emeğinize sağlık