dijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmir

İş Arayan İlanları - dijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmir ...

corpseeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corpseeee

Baskıcı / İzmir

Alt 11-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe)

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: coreldraw photosop ileri düzeyde

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: detayları telde konusabiliriz. karşıyakada oturuyorum ulasım sorunu olmaması lazım.

E-posta:

Telefon: 0507 538 85 93
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmirdijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmirdijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmirdijital baskı makinası operatörü (12 yıllık tecrübe) - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alsancakkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alsancakkop

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 26-12-2014 #3
Merhabalar

Sitede iş aradığınızı gördük. Dİjital baskı merkezimize tasarım ve baskıdan sorumlu personele ihtiyacımız mevcuttur.

lütfen cv'nizi adresine gönderiniz
Bu mesajdan alıntı yap