Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop, Illustrator, Indesing programlarına orta seviyede hakim, Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek, Özgün tasarım yeteneklerine sahip, ...

destekkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destekkk

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator, Indesing programlarına orta seviyede hakim,
Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek,

Özgün tasarım yeteneklerine sahip, yaratacılık yönü kuvvetli, dijital ve basılı görsel trendleri takip eden, yeni tasarımlar ayrıca saat tasarımı yapabilecek kişiler aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: E-ticaret sitelerine ürün veren bir şirketiz.

Yerimiz Bayrampaşa'dadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı makinasında baskı yapabilecek grafiker arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..