Dijital Baskı Makine Tavsiyesi Bekliyorum

Dijital makineler - Dijital Baskı Makine Tavsiyesi Bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar 120 cm genişliğinde hertürlü yüzeye baskı yapabilen özellikle elimde bulunan 110 cm genişliğindeki 2 mm kalınlığında yüzeyi genellikle desenli yani inişli çıkışlı kağıt tekstil arası (Yırtılabilen yarı elastik) ...

filozoflar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filozoflar

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 31-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

120 cm genişliğinde hertürlü yüzeye baskı yapabilen özellikle elimde bulunan 110 cm genişliğindeki 2 mm kalınlığında yüzeyi genellikle desenli yani inişli çıkışlı kağıt tekstil arası (Yırtılabilen yarı elastik) materyal üzerine kaliteli baskı yapabilecek uygun fiyatlı baskı makine tavsiyeleri alabilir miyim?

Ayrıca ufak tefek seramik, ahşap, plastik vb. materyallere de baskı yapması iyi olur.

Not: Daha önceden dijital makinelerle ilgili uzaktan yakından hiç bir münasebetim olmamıştır, hasılı işin acemisiyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

service isimli Üye şimdilik offline konumundadır

service

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Günümüzde ihtiyacınız olan baskıyı yapabilecek makineler UV mürekkep kullanan ve flat baskı yapabilen makinelerdir. Genellikle çözünürlükleri yüksektir. 600dpi-2400dpi arası baskı yapabilirler. Çok ucuz bir makine bulma şansınız yok diyebilirim. Son teknolojiden bahsediyoruz...
UJV-160 Mimaki's latest UV innovation for signmakers
LEC-300
Mutoh America Inc: Flying Colors Inside and Out
Bu mesajdan alıntı yap
Ormantizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ormantizm

Grafiker / Mardin

Alt 05-08-2009 #3
Tişört baskı makinalarının ev tipi de var diyorlar. Yani hemen hemen bir yazıcı boyutlarında 38x38 baskı yapabilen pres'li makinalardan bahsediyorum. Benim de pek bilgim yok ve ben de bu makinalardan arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap