Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek

Dijital makineler - Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek ...

atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Teknik Servis Sorumlusu

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hp
rıso
roland
canon
mımakı
epson
mutoh
seıko
konıca mınolta
challenger
fladbet
sublımatıon
kımoto
xaar
ınfınıtı
myjet
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Alt 21-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Baskı Makinenizle ilgili problem ve şikayetlerinizi Bildirebilir bu konuda yardım talep edebilirsiniz.
merhaba arkadaşım. GHONGZHENG marka bi makinemiz var ve çalıştıramıyoruz. makine bilgisayarda online olmuyor ve çalışmayı gönderdiğimizde (can not open prot) yazıyor. bu konuda bana yardımcı olabilirmisin.
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Teknik Servis Sorumlusu

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 22-02-2008 #3
Slm DARKNESS_PAST . Öncelikle Ghongzheng marka makineler ithalatçı firma tarafından EKSİK DUNGLE ile alınıyor. Elinde 2 DUNGLE olması lazım. Ayrıca MAINTOP Programında işi
tamamladıktan sonra RIP Prog. atıyorsan iş orada LPT ya da COM1 üzerinden çalışmaz. MAINTOP'ta işi kaydederken .RIP olarak değil FİLE olarak Farklı bir klasöre kaydetmen gerekmekte. Daha Sonra maintop prog. CDsinin içinde PRINTER SETUP olmalı. Onu C:/Program Files içine kaydetmeli ve .EXE dosyasını masaüstüne almalısın. Programı açınca MAINTOP'ta kaydettiğin klasörü bu prog.'a göstermen gerekir. Çift tıklayarak işi prog. aldıktan sonra yine çift tıklayarak ayarlamaları yaparak START PRINTER demen yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap
Aragorn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aragorn

Grafiker / İstanbul

şamandıradan boyayı geri veriyor.

Alt 22-02-2008 #4
merhaba partner marka çin malı bir makinamz var. geçen gün normal bir şekilde çalışırken kırmızı boya kesilmeye yani atmayaya başladı daha sonra makinanın orta yerinden kırmızı boya borusunun patlamış olduğunu gördüm. ama kırmızı borunun patlaması ile diğer data kablosu (İDE benziyor) da erimiş hatta telleri gözüküyordu. bende tümünü değiştirdim daha sonra makineyi açtığımda sarı ve kırmızı boya şamandıralarından boyayı doldurduktan sonra geri çıkartmaya başladı. bir türlü sorunu çözemedim sizce ne yapmam gerek.
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Teknik Servis Sorumlusu

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 22-02-2008 #5
Slm ARAGORN. Data kablosunun uçlarını kontrol et. Temassızlık olabilir. Daha sonra şamandıraların çalışıp çalışmadığını kontrol et. Sonra şamandra siboplarını aç ve el ile siyah ya da maviyi baz alarak aynı seviyede manuel ile dolum yap. Daha sonra makineni aç. Tüm bunları uyguladıktan ve kontrol ettikten sonra problem devam ederse msj yaz farklı bir yol daha anlatacağım. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
hakans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakans

Ressam / İzmir

Alt 22-02-2008 #6
merhaba
benim makinamdaki sorun
baskı aşağıdan yukarıya basıyor neden
ne yapmalaıyım
bu arada ben hakan time dijitalden
memnun oldumDijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Teknik Servis Sorumlusu

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 22-02-2008 #7
Hakans selam kardeşim. Senin makinen ters basıyorsa eğer makinenin tekerlekleri yukarı gelecek şekilde ters çevir. baskıyı da tersten ver. Gerçi sende vardır problem ama neyse Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek Nasılsın bu arada ???
Bu mesajdan alıntı yap

hakans

Ressam / İzmir

Alt 22-02-2008 #8
eyw. kardeşimDijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek nerdesin şimdi
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Teknik Servis Sorumlusu

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 22-02-2008 #9
ATAMEC Baskı ve Baskı Makineleri - Dijital Baskı Makineleri - Plotter Teknik Servis

GIDA ÇARŞISI

Kendi yerimi açtım. İstanbul destekli tüm türkiyeye teknik destek veriyorum. Sen neredesin?
Bu mesajdan alıntı yap

hakans

Ressam / İzmir

Alt 22-02-2008 #10
orca dayım kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
baski, baskı, destek, dgi, digital print, digital priter service, dijiral, dijital, dijital baskı teknik, ghongzheng, infiniti, longcolor, makineleri, mimaki, myjet, roland, sapphire, seiko, servis, sevis, teknik, teknojet, vutek