Dijital Baskı Makinesi önerisi

Dijital makineler - Dijital Baskı Makinesi önerisi Sponsorlu Bağlantılar taşrada faaliyet gösteren bir reklam ajansıyız şu ana kadar dijital baskı işini satın alma yolu ile çözüyorduk .. ve fakat artık bir dijital baskı makinesi almanın akıllıca olacağına ...

darkgorgoth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkgorgoth

Grafiker / Aydın

Alt 28-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

taşrada faaliyet gösteren bir reklam ajansıyız şu ana kadar dijital baskı işini satın alma yolu ile çözüyorduk .. ve fakat artık bir dijital baskı makinesi almanın akıllıca olacağına kararverdik.. burada dijital baski makineleri konusunda oldukça deneyimli kişilerin olduğunu biliyorum dolayısıyla .. önerilerinizi rica ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

otlamaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otlamaz

Grafiker / Çorum

Alt 28-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"o" mı , ikinci el mi düşünüyorsunuz. ??
Bu mesajdan alıntı yap
sadomazo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadomazo

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2012 #3
bence makina almak çok mantıklı değil türlü türlü sıkıntısı var yedek parça sorunu garanti sorunu operatör sorunu bir elektrik gider güç kaynağına rağmen bozulur
bir sürü para isterler tamirine uygun fiyata baskı yaptırmak çok daha mantıklı ve önemli baskıyı kendin yapmadığın için zamanı başka biyerde değerlendirme şansın var vs... avantaj üstüne avantaj benim çalıştığım biyer var fiyatları çok uygun
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 05-03-2012 #4
bence makina almak çok mantıklı değil türlü türlü sıkıntısı var yedek parça sorunu garanti sorunu operatör sorunu bir elektrik gider güç kaynağına rağmen bozulur
bir sürü para isterler tamirine uygun fiyata baskı yaptırmak çok daha mantıklı ve önemli baskıyı kendin yapmadığın için zamanı başka biyerde değerlendirme şansın var vs... avantaj üstüne avantaj benim çalıştığım biyer var fiyatları çok uygun
Bencede arkadaşa katılıyorum. 0 bir makine alsan. örnek oalrak infiniti spectra 60-70 bin O kadar parayı oraya bağlamak büyük risk. Potansiyelin varsa, makine 1,5-2 yılda kendi parasını çıkarıp seni kara geçirebiliyosa düşünmeden al derim. Ama baskı fiyatlarını 6 tl'ye düştüğü günümüzde o parayıda çıkarman zor diye tahmin ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
bukalemunreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 06-03-2012 #5
ben size basar yollarım deymez gercekten.. ********* mesaj atarsanız bilgilerinizi görüşebiliriz saygılar ...satış süper teknik servis 0 bu memlekette boşuna kürek cekmek denir inanın .. türkiye makine çöplüğüne döndü
Bu mesajdan alıntı yap
ankara1982 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankara1982

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2012 #6
selam flora 14pl 4 kütük sekiz kafa baskı makinesini satıyorum teknik servisi mevcuttur telefonunu verebilirim makina hava basınç sıstemı mevcut vodafone baskılarını cam gıbı yapıyorum ilgilenenlerle telefonda konuşabiliriz
boya maliyeti azdır makine ile beraber teknik servis 2gün egitim verecek
Bu mesajdan alıntı yap
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2012 #7
interdijital ile irtibata geçerseniz ihtiyaçlarınız noktasında çözüm bulmaya çalışırız.iyi çalışmalar. firmayı internette ararsanız bulursunuz. epson dx5 kafa diye googleda arasanız ilk videoda bulabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-06-2012 #8
Bu mesajdan alıntı yap
ysns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysns(41)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-06-2012 #9
taşrada faaliyet gösteren bir reklam ajansıyız şu ana kadar dijital baskı işini satın alma yolu ile çözüyorduk .. ve fakat artık bir dijital baskı makinesi almanın akıllıca olacağına kararverdik.. burada dijital baski makineleri konusunda oldukça deneyimli kişilerin olduğunu biliyorum dolayısıyla .. önerilerinizi rica ediyorum
merhabalar arkadaşım...
ben yasin şentürk 2e ileri teknoloji ürünleri firmasında çalışmaktayım...

seıko ve epson dx5 sisteminde sıfır veya 2. el olarak hizmet verebileceğimiz makinelerimiz mevcuttur... googledan aratırsanız iletişime geçebiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap
detayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

detayy

Grafiker / Edirne

Dosya19

renkli baskı makinası

Alt 21-06-2012 #10
xerox 7428 markalı yazıcımı işyerimi kapatığımdan satıyorum ilgilenirseniz özelliklerini gönderebilirim. irtibat telefonum ********* - 32cmx45cm ebadında kartona kadar baskı yapabiliriyo kuşeye-etikete de. numaratörleri de az. işyerim edirnede ama evlenip ankaraya yerleşeceğimden kapamak durumunda kaldım işyerimi. satış sebebim de budur. makinamdan çok memnum bende satmak istemezdim ama kısmet Dijital Baskı Makinesi önerisi belki siz hayırını görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları